Ново
Стерлинг сребро со 14ky позлатена форма на круша со багета ореол симулиран дијамантски коктел прстен

Стерлинг сребро со 14ky позлатена форма на круша со багета ореол симулиран дијамантски коктел прстен

Достапност: Залиха
DEN 1904.00

Пенливи 14к злато позлатени сребро симулиран дијамантски коктел прстен. Истата искра и во денови и ноќевања. Овој ансамбл исто така е комплетен со обетки за приврзоци и обетки. Стерлинг сребро со 14ky позлатена форма на круша со багета ореол симулиран дијамантски коктел прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

925 Стерлинг сребро со 14 тина злато позлатено перидот и создаде бел сафир прстен стилски и сентиментален

Клучните цирконија прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето Секој додаток за накит треба

Погледнете го вашиот зрачен најдобро со овој блескав Миабела Вајт го создаде прстенот за ангажман со тр

Изработено во злато од роза од 10 килограми, овој прстен го прикажува смарагдно исечено зелено аметистич

Изработено во Стерлинг Сребрена прстенот прикажува 9мм x 7mm смарагд симулиран аквамарински скапоцен кам

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува смарагд пресечен камења од аметист, поставен во це

Овој симетричен Миабела Вајт го создаде прстенот за ангажман со трикамен на Моисанит е совршен додаток

Истакнете сè, од вашиот мал црн фустан до обична кошула пред копче и фармерки со овие елегантни 14к бело з

Изразете ги вашите вистински чувства со овој прекрасен миабела црнобел дијамантски прстен за ангажман

Не гледајте подалеку од овој прекрасен прстен за кросовер на Miabella Solitaire за додаток Изработено во сјајно

Искра кога го носите овој прекрасен миабела моисанит полуверен прстен Изработено во треперливо бело зл

Подигнете го вашиот стил со овој прстен со позлатен чад од розово злато од 18 килограми Одликувајќи се со

Едноставно не можете да тргнете наопаку со овој модерен тритон сет со три тон со три тон...

Изразувајте дека сакате и додадете малку треперлива со овој прекрасен тангело создаден сино сафир и пр�

Оставете траен впечаток на вашиот посебен ден кога го носите овој прстен за ангажман на Тангело Моргани

Украсете се себе си или некој специјален со овој прекрасен карат Ораво 2.5 го создаде приврзокот Алексан�

Откарете го прстот со loveубов со надавање на овој срцев прстен стилизиран од 14 карат жолто злато Овој прс

10 K цврста роза златна дијамантсекоја "y " почетен приврзок со ланец метал : 10k цврсто розово злато АААквал

Направете изјава на една вечер забава со оваа исклучителна миабела создадена сина сафир, создадена бел

Блескава и пријатна, овој приврзок во форма на круша во форма на дијаманти го засилува нејзиниот моден в

Изработено во 10к бело злато, овој прстен го прикажува октагоналниот облик смарагд скапоцен камен, измет

1 / 10 Карат Т.В (I2 Јасност, HI боја) Брилијантност фино накит дијамантски контура свадбена лента во 10kt бело �

Кажи "Те сакам " со оваа миабела создадена бел сафир прстен за ангажман со 3камен солза Изработено во буј�

Scroll