Ново
Мустад Силна Тројна Кука - #

Мустад Силна Тројна Кука -

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Класичната кука за високи тонови мустад 2х е омилена на сите времиња кај рибарите ширум светот. Тоа е одлична и сигурна кука за замена за вашите приклучоци, лажици, спинери. Куката има неспоредлива сила и вредност за парите. Точката" МТЛ-В1 " комбинира поефикасен дизајн на точка со нов процес на острење за подобрување на квалитетот. Резултатот е поостра, елегантна нова форма на точка со отпорност на пенетрација 50% пониска од стандардните Класични точки на Кука! Мустад Класик 2x Силен Висок Тон Кука во линија кука око и точка создаде 100% моќ кука поставува. Рингдли>Ниту-Процес На Калење До 20 проценти Посилен. 2х Силна Жица. Големина : #8 Заврши : Дурастел Пакет Големина : 25еа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овие куки за солена вода, со тешки фалсификувани стебла и Точка на Сечење, се идеална комбинација за врз�

Идеална кука за мамка на бобинки од срна, местење исечена харинга и тролање или мочање солена вода Карак

Гамакацу постојано тестира нови материјали и се стреми да ги подобри нивните производи кои веќе го пост

Орел канџа, Брендот што го започна сето тоа, останува главен на денешниот рибар кој е свесен за вредност�

Идеална кука за мамка на бобинки од срна, местење исечена харинга и тролање или мочање солена вода...

Ssw Внатрешна круг куки, со директно око, плус во линија стебло и кука точка која се квалификува како турн�

Набавете Ги Српските Мамки Што Ги Поместуваат Куките За Очи Од Мацуо, кои се одлични за риболов на пастр�

ДВЕТЕ НА гамакацу се залагаат за "црв од пастрмка" и е совршена кука за оние меки пластични ситни црви ко�

Дизајниран слично на старите куки за мамка во стилот На кале Карактеристики вклучете Супер Игла Точка Н

Куките За Живи Мамки гамакацу се направени од високојаглероден челик со конусно изострени точки на игл�

Scroll