Ново
Море Напаѓач Snapper Групер Круг Кука Дното Риболов Опрема, оз

Море Напаѓач Snapper Групер Круг Кука Дното Риболов Опрема, оз

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Море Напаѓач Snapper Групер Круг Кука Дното Риболов Опрема, 6 мл. е опремата што испорачува и е еден од нашите најпознати модели. Ова е стручно направено на квалитетен тест од 150 килограми монофиламент. Се одликува со супер остра кука од кругот Мустад 13/0 и Вртлив 2/0 Билфишер. Овој модел е со двојни ракави. Оваа Опрема За Групирање Кругови ви ја носи Морски Напаѓач, бренд познат ширум светот по производи од солена вода со врвен квалитет. Висококвалитетна конструкција. Изграден на тест моно од 150 килограми. 13/0 Мустад круг кука и 2/0 Billfisher® swivel. Крајната timesaver. Мора да има сандаче.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гамакацу стандардна кука за црви наместена со штитник за плевел за употреба со отворени местенки за кук

Овие куки за солена вода, со тешки фалсификувани стебла и Точка на Сечење, се идеална комбинација за врз�

Оваа специјално дизајнирана кука за високи тонови е неверојатно остра и исклучително добро ја држи мам�

Куките За Живи Мамки гамакацу се направени од високојаглероден челик со конусно изострени точки на игл�

Куките За Солена Вода со Прстени на сопственикот се заварени за издржливост и цврстина Овие куки овозмо

Најразновидната кука на гамакацу, Куката За Октопод Гамакацу одамна е позната по својата издржливост и

Гамакацу постојано тестира нови материјали и се стреми да ги подобри нивните производи кои веќе го пост

Дизајниран слично на старите куки за мамка во стилот На кале Карактеристики вклучете Супер Игла Точка Н

Финиот дизајн на жица продира со помал притисок, намалувајќи го оштетувањето на ткивото овозможувајќи �

Ssw Внатрешна круг куки, со директно око, плус во линија стебло и кука точка која се квалификува како турн�

Орел канџа, Брендот што го започна сето тоа, останува главен на денешниот рибар кој е свесен за вредност�

Тимски Сом Моќна Широка Кука 7 / 0 Ј Кука, напредно темпо[ering за дополнителна сила, екстра широк јаз за држе

Една од повеќе разноврсни куки во нашата постава, директно око 4x силна офшор октопод кука е изградена за

Миленик на рибарите, овие фалсификувани, долуоко, офсет мамка куки имаат бронзена завршница и игла остр�

Гамакацу ја однесе постојано популарната кука за држач за мамки на нови нивоа! Неверојатно остра И силн�

Куката Со Широк Јаз Во Мустад е совршена кука насочена кон Бас, Костур, Зандер, Северна Штука или Перде и

Куките за високи тонови се одлични за тролање на дното на езерата и реките Овие високи куки може да се ко

Оваа разноврсна кука се користи за лосос, Челик или Перде Дизајниран со точка на игла со нагоре око што ј

Куката за клун со силна Жица Мустад 1 X е совршена за презентација на солена вода со природна мамка Силна�

Откачено Местење го презеде риболовот од невреме Со Откачените Куки Без Плевел Од Серијата Хармонија, в

Џекал разви специфична Глава За Жига за црвот За Тресење На Филм, кој работи заедно како систем Окото на

Scroll