Ново
Чудо на нација девојки без ракави со ракави со грмушка, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки без ракави со ракави со грмушка, големини 4- & плус

Достапност: Залиха
DEN 203.84

Оваа чудо нација Деликатниот фустан без ракави од слонова коска е изработен од висококвалитетен метален материјал за брокада, кој е мек, удобен и дише. Карактеристиките вклучуваат чист деколте за финиш, плети за ножеви и решетката на решетката на решетката на полите. Опфатен патент во грб за лесно вклучување и исклучување, што се протега во здолниште со вреќа со вратоврска прикачена на страничните споеви. Целосно наредени во тафта и кринолин. Овој симпатичен фустан е спарен со елегантно слабо крзно од крзно. Совршен фустан поставен за вашата ќерка да се носи во секоја посебна пригода. Формално носење. Машинска миење за лесна нега. Сите измислици се направени од 100% содржина на полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој симпатичен фустан за боја без ракави од розова кадифе е фантастичен додаток на гардеробата на ваши

Лесен фустан со долги ракави од Wonder Nation ја одржува добро и се чувствува одлично Симпатична, лесен стил н�

Мода Жени Лето Копче Повик Цврст VВратот Долг Ракав Мини Фустанкарактеристики1.Карактеристики : Секојдн

Без разлика дали таа избира смела аква или елегантна црна боја, вашата растечка девојка ќе се чувствува

Дали вашето мало девојче го сака Здраво Кити? Таа ќе го сака овој фустан со долг ракав на девојчињата Здр

Дете Деца Девојки Фустан Летаат Ракав Еднобојна Слоевит Тул Туту Фустан Лето Принцеза Повик АЛинија Фу�

Жените Мода Готски Стил Steampunk Круг Вратот Банкет Фестивал Надвор Рамо Половина Ракав Фустан Чипка Шифон

Мало Бебе Девојчиња Се Облекуваат Светки Без Ракави Партиски Фустани Принцеза Чипка Тул Туту Фустан Со�

Ние гарантираме дека вашата девојка ќе сака како изгледа во оваа кутија скокач Овој скокач има врат без

Опис : Со предностите на супер мека, лесна, дише и пријателска за кожата, фустанот на девојката со долги р

Оваа забава низ цела печатено фустанче за вклопување и пламен од Мис Пинк е фантастичен додаток на ваша�

Фустанот е удобен за девојче Таа има бран точка печатење направете вашето дете да изгледа активно...

Модни Жени Обична Прашка Шармантно Печатење Сплит Дводелен Костим За Капење Облека За Плажа Карактерис

Елегантен, но сладок, овој фустан за девојчиња од Wonder Nation е убав начин да се освежи нејзината пролетна и �

Оваа сензација на копчето од Wonder Nation прави симпатичен додаток на нејзината гардероба Овој фустан од пре

Стилизирајте го својот ден со овој фустан со руно со долги ракави Одликувајќи се со кадифен срце на пред

Летно Мало Бебе Девојчиња Фустан Без Ракави Фустан Детска Облекамоден дизајн, 100% Нов, добар квалитет!Ма�

Симпатичен стил, загарантиран! Освежете ја нејзината колекција со овој секогаш полн со фустани за ракав

Scroll