Ново
Чуда на нација девојки од чипка комбо шифон кросовер hi-lo фустан

Чуда на нација девојки од чипка комбо шифон кросовер hi-lo фустан

Достапност: Залиха
DEN 447.84

Елегантен, но сладок, овој фустан за девојчиња од Wonder Nation е убав начин да се освежи нејзината пролетна и летна гардероба. Се одликува со елегантен преклоп на чипка над полу-чистото шифонско здолниште со шарена шема отпечатена низ целиот свет. Внатрешното здолниште помага да се задржи удобно, додека кросовер hi-lo Hem создава шик силуета. Овој фустан со капа на ракав е совршен за сè, од роденденски забави до плејдајти до придружна мајка на бегство. Само додадете пар сандали и таа ќе биде добро да се оди. Wonder Nation нуди најразлични удобни стилови за најразлични прилики и им овозможува на децата да бидат среќни, да се забавуваат и едноставно да бидат деца без да се грижат за тоа што го носат. Чуда на нација девојки комбо шифон кросовер hi-lo фустан : 100% полиестер. Облечи. Шифонско здолниште со сеопфатна печатена шема. Внатрешно здолниште со цврста боја. Панел за чипка од предната страна. Ракави на капа. Деколте за лажичка. Внатрешно означување. Кросовер Здраво-Ло Хем. Достапно во разновидни стилови. Вклучете се внатре, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо од обратна страна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оваа сензација на копчето од Wonder Nation прави симпатичен додаток на нејзината гардероба Овој фустан од пре

Безгрижен фустан од Целодневна Игра од Продавницата Бивенант веднаш ја гради својата гардероба и ја по�

Женски Фустан Мода Печатени Кратки Ракави Круг Вратот Лабава Џеб Фустанопис1 Дизајн : Класична лабава в�

Чувајте ја вашата девојка во тренд со овој фустан од предниот дел од јазолот Одликувајќи се со еден ефек

Големина : 80 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 54см / 21,26" Должина : 44см / 17,32" Големина : 90 Препорачана в�

Таа ќе го сака овој разигран фустан за одмор на Бони Jeanан! Со своите празнични карирани печатени и голем�

KOMAR KIDS DIVES PING BALET SLIP PESSY GOUNTAUTHENTIC KOMAR KOMAR KIDS Производ со сигурен квалитет и издржливост, кои се одвиваат на KOMA

Оваа чудо нација Деликатниот фустан без ракави од слонова коска е изработен од висококвалитетен метале

Додадете возбудливо парче во нејзината гардероба со овој фустан од туту на девојчиња од чудо нација...

Вашето мало девојче ќе ги сака овие фустани на Мини Маус! Симпатичниот цветен принт и мини графиконот е �

Модни Жени Обична Прашка Шармантно Печатење Сплит Дводелен Костим За Капење Облека За Плажа Карактерис

Таа ќе се чувствува како празничка принцеза во овој литен фустан додека искра и сјае Тоа е совршена праз

Без разлика дали таа избира смела аква или елегантна црна боја, вашата растечка девојка ќе се чувствува

Без разлика дали е ден надвор со нејзините пријатели или ден во училницата, овој близнак пакет со розови

Овој симпатичен фустан за боја без ракави од розова кадифе е фантастичен додаток на гардеробата на ваши

Стилизирајте го својот ден со овој фустан со руно со долги ракави Одликувајќи се со кадифен срце на пред

Донесете го вашиот стил во живот со овие слатки и модерни фустани Совршено за секоја пригода! Овие на тр�

Мало Бебе Девојчиња Се Облекуваат Светки Без Ракави Партиски Фустани Принцеза Чипка Тул Туту Фустан Со�

Едно и направениот стил добива малку ажурирање од 365 деца од гаранимали со овој фустан со краток ракав с�

Scroll