Ново
Време и време женски џемпер со долги ракави со долг ракав

Време и време женски џемпер со долги ракави со долг ракав

Достапност: Залиха
DEN 415.84

Овој пат и Tru женски џемпер за јака на вратот носи уникатен стил во вашите денови на ладно време. Џемперот на пуловер во мека плетена со средна тежина има декоративни копчиња на јаката на сплит вратот за ласкав изглед на лицето. Долгите ракави на Раглан се удобни и трендови, завршени со манжетни со плеска со дополнителна доза пријатна. Подолгата должина и малку преголемата силуета го прават совршено спарување за вашите омилени слаби фармерки и хеланки. Исклучиво на. Материјал : 75% акрилик/25% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Loose. Тежина : средна тежина. Деколте : Сплит јака на вратот. Затворање : пуловер. Ракави : Раглан долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Должина на туника; декоративни копчиња на јака на сплит врат; Ребреста плетена полите и манжетни. Женски џемпер од јака од вратот од време и Тру.

Карактеристики

Производи во категоријата

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Одговара на следниве возила : Buick Allure2010 CX 2.4 L2010 CX 3.0 L2010 CXL 3.0 L2010 CXS 3.6 LFitnote : Задното Лево И Десно, OE Опремени �

Инспиративни цвеќиња со двојно слој, направени со прецизно исечено кристал од розова кутија Xmasdoublebangleadug

Избришете Го Новиот Автомобил има иновативна нанополимерна формула која продира длабоко и се врзува за

Ова Трендови Меѓународни Предупредување Прдеж Зона Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобој

Изработено од стакло со врвно калено, овој ултратенки заштитник на екранот обезбедува максимална зашти

Чекор во сезоната на сандали со свеж стил од лажичка Антички инспирирани со елементи од моментот, овие г

Хаги Едноставно Чистите Марамчиња За Бебиња Без Мирис Се одлично решение за носење со вас каде и да земе

Ова ќебе беше отпечатено Thummprintz Вие глупости птици Норма Корал Флеј Флеј, 30 "x 40" : Убава уметност од Дилн Р

Звучната Машина За Терапија Со Стил ќе ја наполни вашата спална соба со релаксирачки звуци од природата

Класик оди секси благодарение на незапирливиот стил на поло фустан на Маден Cујорк Мека и истегната, ово

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дом со овие декоративни естетск�

Честопати пристигнувате во вашата канцеларија, дома, на состанок или на друго место и ви е тешко да посе�

Мотор Картер Дишење Елемент Сина Птица, ИЦ Корпорација, Нов Флаер, Соларис, ТОМАС АВТОБУССад; Автокар, Ка

Иновативното инженерство, технологијата на производство и контролата на квалитетот гарантираат Дека р

Додадете малку луксуз во вашето секојдневно лежење! Кадифен велур поставата и амортизирани влошки од м�

Со удобно седиште на отворено, единственото нешто што недостасува е уште поудобна перница Перницата за

Поврати, одете и додадете малку топлина со оваа faux sherpa руно јакна од Georgeорџ, удобно, удобно парче за да до

Scroll