Ново
Онтансон ardардин Newујорк тркач килим, 2 '5', сина

Онтансон ardардин Newујорк тркач килим, 2 '5', сина

Достапност: Залиха
DEN 241.76

Онтансон ardардин Newујорк тркач килим, 2 'x 5', сина : посакувајќи да го подобрите изгледот на вашиот влез, ходникот или кујната без напор, истовремено и да ги штитите вашите подови? Потоа, овој прекрасен тркач килим од нашата колекција ardардин е за вас! Инспириран од шармот на природни килими со сисал и моќна моќ со богата текстура за издржливост, овој разноврсен килим има современ сив Newујорк дизајн на сината база и не е само визуелно привлечен, туку е и идеален за вашиот висок сообраќај и склони кон истурање и истури-склон области, затворено или на отворено. Користете го во палуба, задниот двор, тремот, внатрешен двор, тераса или во вашата кујна, влез, детска соба, летна куќа или базен и уживајте во шик стилот на овој практичен килим достапен во богата разновидност на бои и дизајни за да одговара на вашите Личен стил и импресионирајте ги вашите гости со фантастична обична софистицираност. Разновидна : робусната конструкција го прави идеален за области со висок сообраќај затворено или на отворено. Трајни и долготрајни : Намалување на електрична енергија во Турција со %100 полипропилен. Висината на купот со низок профил е не-пролевање и идеална за домови со домашни миленици. Практично : Купот со рамен ткаење овозможува непречено поставување под мебелот и вратите. Уредно и уредно со врзани рабови. Корисни карактеристики : Отпорен на дамка, избледи, мувла и мувла. Имајте мир на умот : Османсон ги заработи поттикнувањата на клиентите и е доверлив бренд за ненадминат квалитет и стил во категоријата на килим во областа. Лесно за чистење : Размачкајте ги излевањата со хартиени крпи и да се исчисти со благ сапун, ротирајте дури и за абење. 100% доверба : Ако не сте целосно задоволни со овој килим, вратете го без проблеми за целосна наплата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гледајте го вашиот дом за украси со дома со едноставно маргаритка 8 'x 10' Rust Evelyn Spring Chenille килим од нашата ц�

Опкружете се со безвременската глобална суштина и потресениот стил на Mohawk Homes Acanon Area reg, достапен во голе

Ситно детални персиски и племенски инспирирани обрасци во колекцијата Аша ги поседуваат визуелните пр�

Гледајте го вашиот дом за украси на домашен терен со едноставно маргаритка 8 'x 10' пиперка Евелин пролет Ch

Отомансон ardардин Кафе Ранер килим, 2 'x 5', Камила : Сакајќи да го подобрите изгледот на вашиот влез, ходник

Елегантен и лесен за одржување, овој традиционален килим е убав додаток на вашиот дом...

Cosmoliving by Cosmopolitan Veranda Collection VL30 A Апстрактна транзициска рустикална пустинска област килим, 5'0 "x7'0 " Космоли�

Овој килим нуди спектакуларна комбинација на модна форма и текстура Овој уникатен мотив за акварел е за

Гроздобер Хериз инспириран од медалјонскиот мотив има лиснати палми и украсни флорали во потресениот д

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, ќе го сакате едноставно Daisy 2 'x 3' правливата виолетова плаж

Завршете го вашиот простор со нашите килими со отвратителни места за шоушоушоу Истули, деца, миленичиња

Инспирирани од енергичните нијанси на природната палета на бои на Земјата, нашата колекција на килими н

Донесете ја луксузот, мекоста и топлината на вистинската работа на вашиот кат со килим со крзно од крзно

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

Запознајте го нашиот нов шоустопер како никој друг! Овој килим со крзно од зајаче е направено од најмеки

Scroll