Ново
Uniden D1788- - Cordered безжичен - систем за одговарање со повик за лична карта на повик - ДЕКТ 6. - Црна, сребрена + дополнителни слушалки

Uniden D1788- - Cordered безжичен - систем за одговарање со повик за лична карта на повик - ДЕКТ 6. - Црна, сребрена + дополнителни

Достапност: Залиха
DEN 1119.20

Uniden D1788-2-Кабел/безжичен-Систем за одговарање со лична карта/повик на повик + 2 Дополнителни клучни карактеристики и придобивки : Дигитален систем за одговарање со лесно пренасочување на пораки. Тоа запишува говорни пораки со јасна дигитална јасност. Вратете ги пораките од основата на тастатурата или од која било од слушалките, од кои секоја има светло за индикаторот за чекање за порака. ЛЕР-бројачот за пораки во основата ви кажува, на прв поглед, точно колку пораки ве чекаат . Проширувачки за да одговараат на потребите на вашето домаќинство или деловно работење со висококвалитетен телефон соединение/безжичен телефон со звучник и систем за одговарање доаѓа со две безжични слушалки и е дизајнирано за проширување. Можете да додадете до дванаесет слушалки на истата телефонска линија. Облека за вашиот дом или канцеларија со повеќе слушалки, секој со удобни контролни карактеристики, и секогаш ќе имате телефон на дофат . Вграден телефон со 100-влезни телефон и повикувач IDThis Uniden Corded/Безжичен телефон има вграден телефонски именик кој ќе биде Чувајте до 100 записи со име и број. Ако се претплатите на услугата за лична карта, телефонот ќе ги чува броевите на последните 50 примени повици до неговиот список за лична карта. Кога телефонот ringsвони, ќе го видите прикажаното име на повикувачот. Ова ви овозможува да ги прикажувате повиците и да ги соберете најважните повици. Покрај тоа, слушалката се сеќава на последните пет броеви што ги повикавте на неа, за брзо преработка . тастатурата на задното осветлување и приказ за лесно гледање и бирање со клучеви со позадинско осветлување на портокал и LCD дисплеј со позадинско осветлување, овој безжичен телефон со систем за одговарање го олеснува бирачот Точно и да се види кој се јавува, и ден и ноќе. Интерфејсот за лесен за корисниците на телефонот и големите, удобните копчиња го прават одличен избор за секое домаќинство . Погодни контроли од слушалки и Baseen Joy удобен пристап и контрола со овој телефонски систем Uniden D1788-2. Секоја станица (слушалка или кабелска основа) има звучник и индикатор за чекање порака за да ве предупредат да не ги слушнете пораките. Можете да ги замолчите сите рингери на допир на копче од која било станица. Користете ја функцијата Интерком за да разговарате помеѓу станиците. Можете исто така да пренесете повици лесно помеѓу станиците. Само притиснете копче за да поставите повик на чекање и страница друга станица за да го соберете повикот . Што е вклучено : Uniden D1788-2. 2 дополнителни слушалки. Адаптер за напојување, штанд за полнење телефон. Кабел за телефонска линија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кажете збогум на несаканите повици СО AT&TL96547 DECT 6.0 Прошири Безжичен Телефон со Bluetooth Поврзете Се Со Мобил�

СО AT&T ML17928 2Линија Кабел Звучник Можете да зборувате и слушате без да ја држите слушалката, оставајќи ги �

Телефонот од бизнис класа работи со Rca Vo IP телефонска услуга (се продава одделно) Добиваат последователн

просечна единица со База |ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот / Чекање На Повик |Продира Во Бетон, Дрво И Гипс

Dect 6.0 PlHerkes без безжичен телефон за 4130 серии Panasonic KXTGA410 M Технологија за поврзување безжични средства : Тех

Телефонот 746 е класичен Британски ретро телефон и икона во стилот на 60тите години со ротационен инспири�

Материјал : Пластика, Iron Color : Сребрена / Големина на злато : 18,5 x 18 x 6,5см / 7,3 x 7,1 x 2.6inchtype : Wi Fi Doorbell Quantity : Set Power

КОМПЈУТЕРИТЕ Mt202Duet е личен звучник на маса дизајниран за видео конференции преку НЕГОВАТА USB конекција..

Звучникот нуди можност за лична карта / повик на повик и е идеален како мал канцелариски или домашен кан�

Униден Д3098 Сосема Ново Вклучува Едногодишна Гаранција Униден Д3098 ДЕКТ 6.0 кабелбезжичен телефон комбо к�

Моделот Кортелко 250047vba20md традиционален телефон за биро во црвена боја има тонско бирање и двоен гонг ри�

ТЕЛЕФОН, P315, 2ЛИНИЈА ГОЛТКА СО ГЛАС,GIGABIT, 2.4 ИНЧЕН ДИСПЛЕЈ ВО БОЈА Sangoma Sip Vo IP Телефон w / 2 линија изглед клуч�

Scroll