Ново
Серија Една Линија Безжичен Телефон, Слушалки

Серија Една Линија Безжичен Телефон, Слушалки

Достапност: Залиха
DEN 2719.20

ДЕКТ 6.0 Безжичен Телефонски Систем со Дигитален Систем за Одговарање им овозможува на повикувачите да остават детални пораки за вас. ПОВИК Чекање Повикувачот ПРОЕКТ-Ви Овозможува да видите кој се јавува пред подигање на телефонот. Тастатура и Дисплеј со позадинско осветлување-лесни за читање и гледање копчиња дури и во темница. Проширување до 4 телефони. 50 Име/Број Директориум-продавници до 50 пријатели и семејство и бизнис броеви за полесно бирање. Вклучува 10 различни мелодии. Одликувајќи Конференциски Повик, Домофон, Слушен Апарат Компатибилен. Посебни Карактеристики : Лоцирање На Слушалки, Именување На Слушалки, Wi-Fi Пријателски, Тон/Пулс Бирање, Повеќејазичен Приказ На Пораки, Вклучување/Исклучување На Тастатурата И Заклучување На Тастатурата. Карактеристики На Телефонската Секретарка : Скрининг На Повик, Печат За Датум На Глас и Време, Далечински Пристап, ПРЕГЛЕД И Бришење На Идентификаторот На Повикувачот, Формат НА Идентификација На Повикувачот и Функција За Бирање Назад со Автоматско Поставување Датум и Време. Дигиталниот систем за одговарање им овозможува на повикувачите да остават детални пораки. ПОВИК Чекање Повикувачот ПРОЕКТ ви овозможува да видите кој се јавува пред подигање на телефонот. Тастатурата и дисплејот со позадинско осветлување овозможуваат лесни за читање копчиња што можете да ги видите дури и во темница. Слушалка звучник. Wi-fi пријателски. До 15 минути време на снимање. Слушен апарат компатибилен. Повикувач ПРОЕКТ слушалка меморија. 10 различни мелодии. 50 Име/Број Директориум продавници до 50 пријатели и семејство и бизнис броеви за полесно бирање. Број на модел : 2162-3БКГА.

Карактеристики

Производи во категоријата

Звучникот нуди можност за лична карта / повик на повик и е идеален како мал канцелариски или домашен кан�

Бела Видео Камера За Ѕвонење На Вратата, 1080p 2.4 Ghz / 5 Ghz Безжична Домашна Безбедносна Камера Со Ѕвонче,Пред

Јасност 52702.000 Dect 6.0 D702 HS Прошимен слушалка за јасно D700 серии засилени телефони безжични телефони; Прошир�

ТЕЛЕФОН, P315, 2ЛИНИЈА ГОЛТКА СО ГЛАС,GIGABIT, 2.4 ИНЧЕН ДИСПЛЕЈ ВО БОЈА Sangoma Sip Vo IP Телефон w / 2 линија изглед клуч�

Ако барате врвен квалитет на звук и долг дострел, не гледајте подалеку од технологијата Dect 6.0 Plво телефо�

Моторола ТОА.6 безжичен систем за телефонски одговори со ИДЕНТИФИКАТОР на повикувач 3насочна можност З

Uniden D17882Кабел / безжиченСистем за одговарање со лична карта / повик на повик + 2 Дополнителни клучни карак�

Описr r дали барате додаток за замена за вашето домашно ѕвонче или ѕвонче во фрижидер? Дали ѕвоното на вр�

Обновениот Panasonic KXTG3634 BBrand New Includes Една година гарантирана Panasonic KXTG3634 B е 1линија за проширување на безжиче

СО AT&T ML17928 2Линија Кабел Звучник Можете да зборувате и слушате без да ја држите слушалката, оставајќи ги �

Европски Ретро Фиксен, Гроздобер Телефонски Дигитален Лцд Дисплеј Елегантен За Дневна Соба Виолетова Ц

КОМПЈУТЕРИТЕ Mt202Duet е личен звучник на маса дизајниран за видео конференции преку НЕГОВАТА USB конекција..

Конференциски Телефон конфтел 300 Конфтел 300 Опремен Со Омнизунд 2.0 За Помоќен Звук Од Кога Било Досега U

просечна единица со База |ИДЕНТИФИКАЦИЈА на повикувачот / Чекање На Повик |Продира Во Бетон, Дрво И Гипс

Опис : производот е приклучок и игра, што е лесно за инсталацијасо функцијата За wifi конекција, производо�

Дали барате економичен телефон за биро за да ја издржите строгоста на вашите најтешки корисници? Не гле�

Кажете збогум на несаканите повици СО AT&TL96547 DECT 6.0 Прошири Безжичен Телефон со Bluetooth Поврзете Се Со Мобил�

Телефонот 746 е класичен Британски ретро телефон и икона во стилот на 60тите години со ротационен инспири�

Декоративни Маса Ѕвонче и безжично копче Уникатниот дизајн на масата ја елиминира потребата да висат а�

ВКЛУЧЕТЕ СЕ ВО ПОВИКУВАЊЕ НА КОМПЈУТЕР направете ја еволуцијата во компјутерски комуникации едноставн

Дали имате AT&T CRL32102, CRL32202, CRL32302, CRL32352 или CRL32452 Телефонски системи и ви треба дополнителна слушалка? Овој д�

Колегата Кортелко 221021тп227Е телефон со една линија Производот содржи идентификација на повикувачот, ИДЕ

1.Опис : Паметно Видео Безжично Безжично Безжично Безжично Ѕвонче На Вратата Водоотпорна Апликација За

Замена ЗА АТ&Т Втех 27910 / 89009900 / 8058480000 / BT5633 / BT6823 / TL26158 / CPH464 D Безжична Телефонска Батерија Специфика�

Телефон со големо Копче, 3 Копчиња За Слика Што Се Носат Приклучок За Заштита Од Гром На Фиксен Телефон И

Униден Д3098 Сосема Ново Вклучува Едногодишна Гаранција Униден Д3098 ДЕКТ 6.0 кабелбезжичен телефон комбо к�

Scroll