Ново
Супа од домати од студија, сè уште може да живот, модерна сликарска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, дизајн од графите студ?

Супа од домати од студија, сè уште може да живот, модерна сликарска графичка уметност галерија завиткана од платно печатење

Достапност: Залиха
DEN 895.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 36 x 1,5 x 48 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . Уметнички дела се однесуваат на : Can; Супа; Сликарство. Дизајн од Студиото Графит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа wallидна уметност на Marmont Hill Pug и Pizza Canvas е печатење на ликовно платно од уметничкиот колектив Мармонт

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ова пргаво печатење на големи мечки на завиткано платно е печатење на ликовно платно од уметничкиот кол

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Завиткана платно, обложена со гел PTM Images е водечки производител на Северна Америка на подготвен wallиден д

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сина тра

Карактеристики : Ирити подготвени да висат Наклучува сертификат за автентичност.Професионално рачно и�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Scroll