Ново
Sumn Industries магаре портрет сино кафеава акварелна слика за акварел, врамена wallидна уметност од ennенифер Пакстон Паркер

Sumn Industries магаре портрет сино кафеава акварелна слика за акварел, врамена wallидна уметност од ennенифер Пакстон Паркер

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршуваме со текстуриран финиш за мозочен удар за да додадеме длабочина и стил на вашата нова wallидна уметност. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Вашето ново уметничко дело ќе пристигне подготвено да виси, АДН може да се обеси на рамката! Димензии : Мерки за ставка 16 должина x 1,5 длабочина x 20 висина инчи. Квалитет - Конструиран со 1,50 "дебели шипки за носилки за профил за квалитет на галеријата. Високо квалитетен печатење на платно, беспрекорно истегната и затегната до трајни рамки отпорни на смалување . Подготвени за виси - префабрикувани за да бидат обесени со кој било нокти, завртка или друг основен wallид што виси Хардвер. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Дизајн од уметникот ennенифер Пакстон Паркер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно Секоја

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Оваа исклучителна модерна уметност во платното носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа сива моде�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Високи квалитети подготвени за печатење на уметноста на Ханфин од уметничкиот колектив Мармонт Хил, Ма�

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа виолето�

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Ова печатење на црвени лама очила на завиткано платно е печатење на ликовно платно од колективот на уме�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од Reesa Qualiaprofessionly Rand Ranged Marmont Hill „Гроздобер автомо�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Професионално рачно истегнување, завиткано во одржливи, неводени woodarrives подготвени да го обесат Мармон�

Трајно уметничко печатење на висококвалитетно платно од illил Ламбертпрофесија, рачно истегнат Мармонт

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Карактеристики : Материјална : платно.Ариви подготвени да висат.Вклучува сертификат за автентичност.Ко�

Scroll