Ново
Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Средна Маракеш декоративна фрагмент дрвени wallидни панели, цреша

Ekena Millwork 3 8 W 3 8 H 3 8 T Средна Маракеш декоративна фрагмент дрвени wallидни панели, цреша

Достапност: Залиха
DEN 2864.00

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употреба. Природните тонови на дрво евоцираат луксуз и софистицираност во кој било простор. Можете да ја оставите вашата ознака за дизајн со уникатни и инспиративни ефекти врз вашите wallsидови, кабинети, тавани и многу повеќе. Нашите лесни за инсталирање на дрвени панели можат да ја претворат просторијата во уметничко дело во ниеден момент. Нашите карактеристични панели за трескање на дрво додаваат моментална вредност во вашиот дом и застанете на сè друго на пазарот. Собрани димензии : 15 3/8 "W x 15 3/8" H (опфаќа 1,64 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Конструкција на цврсто дрво во 4 големини и 2 дебелини за која било потреба од проект. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Ако мојата работа каже нешто, се надевам дека ќе зборува, одлично е да се биде жив и да има одличен ден За�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Достапно во даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и трајна употреба...

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација Тие се одлични ре�

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во

Нашите дизајнерски pvидни панели на ПВЦ се одличен начин да се претвори традиционалниот wallиден простор �

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

Scroll