Ново
Екена мелница 3 8 w 3 8 h 1 4 t Мал кедар парк Декоративен фрет -woodиден панел, цреша

Екена мелница 3 8 w 3 8 h 1 4 t Мал кедар парк Декоративен фрет -woodиден панел, цреша

Достапност: Залиха
DEN 3199.84

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори. Ништо не дава богатство и топлина како нашите вистински панели од woodидови од дрво. Материјалот со ласерски нуди сликар или дамки, тенки дрвени фурнир, има резби со филигран со јасни, детални работи за пресек. Нашите панели со еден вид fretwork ја покажуваат природната убавина на дрвото со неспоредлив квалитет и едноставна инсталација. Направете совршена изјава со повеќе од 60 уникатни дизајни за избор од 4 големини и 2 дебелини. Собрани димензии : 11 3/8 "W x 11 3/8" H (опфаќа 0,90 квадратни метри на панел). Достапно во оценка на боја и 6 прекрасни недовршени видови дрвени. Конструкција на цврсто дрво во 4 големини и 2 дебелини за која било потреба од проект. Вистинското дрво нуди исклучителна топлина и детали. Мазна, конзистентна површина со убави обрасци на жито. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, тавани, врати, мебел и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори...

3Д wallидни панели се идеални производи за покривање на wallидови за внатрешна декорација Тие се одлични ре�

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Panelsидните панели од дрво се нудат модерен, елемент за внатрешен дизајн кој додава текстура и топлина во

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Оригинални архитектонски производи од дрво со векови се користат во домови и комерцијални простори Ниш

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Достапно во боја, даб, цреша, алдер, орев, хикорија и бреза што овозможува голема сила и издржлива употре�

Ако мојата работа каже нешто, се надевам дека ќе зборува, одлично е да се биде жив и да има одличен ден За�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Современиот Wainscot има најбрз начин за инсталирање на Wainscotting досега развиено Способни да бидат инсталира

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Scroll