Ново
-Клефини ранец за пешачење 50L Патент Дневен пакет со алуминиумска рамка за кампување планинарска морнарица сива, уникатен возрасен

-Клефини ранец за пешачење 50L Патент Дневен пакет со алуминиумска рамка за кампување планинарска морнарица сива, уникатен возрасен

Достапност: Залиха
DEN 367.84

Многу мала тежина околу 2-3 фунти мрежа. Совршено за дневно патување или патување преку ноќ, најлон со голема густина. Големина на ранецот за пешачење : 25,5 "x 17,5 " x 6 ". Том 3200 кубни инчи / 50 L пешачење ранец Боја : морнарица / сив ракав за хидратација : кампување ранец со двојно патент предниот џеб за торбичка за хидратација (не вклучува мочен меур). Две). Нацртајте ленти пред да овозможат експанзија или компресија ,. Зиперски горен џеб : Ранец за пешачење со патент за складирање на врвот / џеб за лесен пристап, џеб од мрежи од двете страни ,. Внатрешна рамка : Висококвалитетен голем пат за патување со два слоја на материјал . Две алуминиумска внатрешна рамка останува на задниот панел за поголема удобност и поддршка ,. Лесна тежина : Лесен, но сепак издржлив ранец за кампување со удобна рачка од пена. Целосно заден дел од задниот панел, треба да се каиш и лентата за половината за поголема удобност ,. појас на половината со брзо ослободена тока. лента за градите со брзо ослободена тока. Многу дополнителни ленти и јамки за опрема за искачување на куки. Одговара 20 " - 48" половината,.

Карактеристики

Производи во категоријата

Отпорен на вода Вудленд воен камо за печатење ранец Подготвениот ракав за лаптоп ќе смести до лаптоп од

Овие РЕМЕНИ ЗА Ранци XOP може да се користат за поправка на стара торба и нејзино враќање во живот Овој па�

ДЦ Стрипови Чудо Жена Ранец, одлично за училиште или навивач ПРИЛАГОДЕН ДИЗАЈН овој ранец прикажува со�

Магнетното прицврстување со двојна јамка отвора размавта за да открие голем преден патент со целосен о�

Кклиф димензија Мала тежина со засилени очни страни Еден голем главен оддел Преклопете го во мало парче

Kcliffs 20 парчиња големо за влечење ранец пакет спорт спортски салата вреќа вреќа вреќа за чевли торба за ч�

Предниот оддел со многу џебови, направете ги вашите предмети организирани и полесни за наоѓање...

Основни Димензии На Ранецот 15 "х 5" х 11 "(Л х ш х Х) Ранец со средна големина во модерна, рационализирана сил

Опис : Пол : Жени / Мажи Материјал : Платно Стил тип : Рамо Торба,Ранец Затворен начин : патент Стил : Мода Д�

Чувајте лична и електронска опрема безбедно обезбедена со ранецот на идниот технолошки ранец East Sport со �

Торбата за опрема East Sport е совршена за камери и други технолошки уреди Носете ја оваа торба со вкрстувањ�

Подгответе го вашиот мал обожавател На Кирби за училиште со Овој Комплет Кирби 5 парчиња! Овој комплет в�

Спецификации : Пол : Мажи, Момчиња, Студентски Колеџ Материјал : Оксфорд Крпа Боја : Сина, Сива, Портокалов

Ранецот East Sport Sport е совршен за секој студент затоа што има заштитен џеб за пад на лаптоп патент, две голе�

Текан Лесен Ранец за патнички Лаптоп Голем Капацитет : обичната големина на ранци за дневни ранци е 17" х 1

KCliffs Classic 18 "Основен училишен ранец материјал : 100% полиестер Големина : 18 " x13 "x6 " Опис : Ранец со добар квали

Мода Дама Рамената Мал Ранец Писмо Чанта Мобилен Телефон Гласник Торба торбата е совршена во изработка

Нашиот најпопуларен ранец е исклучителна вредност со дарежлива количина на функции и простор за склади

Разновиден Ранец За Лаптоп На Тркала! Иновативниот и разноврсен Ранец За Тркалање Ј Ворлд Санденс има о�

Ранец за Лаптоп 14,1??Уреден простор внатре Пена за заштита на одделот за документи заштита На Грботоблог�

Дизајниран да импресионира, Ранецот Виндикатор За Вонземски Софтвер може да се пофали со исклучително �

Scroll