Ново
Рација на рација на банџи Истспорт

Рација на рација на банџи Истспорт

Достапност: Залиха
DEN 0.33

Ранецот „Истспорт Раид Банџи“ е совршена торба за секој активен животен стил. Користете го овој ранец за училиште, активности на отворено и патување. Оваа торба има банџи што може да се прошири за повеќе складирање, две странични прегради за патенти, еден голем оддел и џеб за заден патент за уште повеќе простории, врвен поштенски џеб за лесен пристап до телефон, клучеви или лична карта плус два џебови за хидратација. Гаранцијата за живот на East Sport ви овозможува да се одморите безбедно знаејќи дека стоиме зад квалитетот на нашите производи за живот. Затворање на двојно преден патент. 15 "лаптоп оддел. Џебови за хидратација на странична мрежа. Бунџи за експанзија. Изведба за гаранција за живот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Овој ранец е изработен ОД 600Д полиестер и има својства против собирање и истегнување...

Случајоттоа БКП202 е уникатен ранец со ролна Се одликува со држач за врзивно средство за приспособување �

Тежок и издржливранецот на отворено „Истспорт“ на отворено е еден од нашите најпопуларни ранци во дне�

Mini ранецот „Eastport Limited“ е мал и компактен ранец за пакување на светлина на ден надвор Неговиот патент пр�

Патувајте со стил со ранецот Пика Големиот главен оддел, обложените ракави за лаптоп и таблет и повеќе џ

Нашиот најпопуларен ранец е исклучителна вредност со дарежлива количина на функции и простор за склади

Спецификации : ttt Tcolor : Замок, Среќно Момче, Крал На Крадци, Музички Момчешки Материјал : НајлонTbag Големин�

Воведување На Ранецот РОКСАКС, совршен за училиште, фестивали и се што е помеѓу Вчитајте ја пространата

Материјал : 100% полиестер28 Литарски ранци, главна преграда и 1 џеб со патент, џебови од предната и странич�

Подгответе го вашиот мал обожавател На Кирби за училиште со Овој Комплет Кирби 5 парчиња! Овој комплет в�

Направен за патникот, овој пакет има 2слоен, заварен водоотпорен дизајн.Карактеристики : Седи пониско од

Ранецот за Тркалање Setbeamer доаѓа со изолирана торба за ручек што одговара на бојата Чантата се одликува с

Ранец кокопаунт Каваи Со Иглички Училишен Ранец Каваи Симпатичен Backетски Ранец Симпатичен Ранец Каваи

Детали За Производот : Димензија : 40x15x30cm / 16 "x6" x12 " (Lx Wx H) МАТЕРИЈАЛ : ранецот е изработен од висококвалите

ДИЗАЈНИРАН ДА ПРЕЗЕМЕ ТЕПАЊЕ Тактичкиот ранец Razer е направен од истите материјали што се користат за во�

Ранец за Лаптоп 14,1??Уреден простор внатре Пена за заштита на одделот за документи заштита На Грботоблог�

Детски Ранец 2во1 И Изолирана Торба За Ручек Ранец За Училиште И Патување , Издржлив, Абразија На Вода, Об

Scroll