Ново
Прашина Јоргована Бивол Проверете Чаршав

Прашина Јоргована Бивол Проверете Чаршав

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Dii Dasty Lilac Buffalo Чаршав-CAMZ12400, Мерки 60x120 инчи, чаршав одговара на маса која седишта 8-10 луѓе или слој на поголема маса, како и; Облечете го нашиот кариран црн чаршав нагоре или надолу, користете во затворени простории секој ден, за забави или на отворено за излети и скари 100 проценти памук со 1 инчен раб. Машинско перење во ладна вода одделно, нежен циклус, сува сува ниска. Ниско железо ако е потребно. Памукот може да се намали; Стилизирајте ја вашата кујна Со чаршафи од гингам и чаршафи за проверка на биволи За да создадете стил На фарма Нашата шарена карирана црно-бела покривка за маса отпорна На брчки овозможува да се истакнат вашите садови за вечера, давајќи изјава; нашите додатоци за маса за проверка на биволи доаѓаат во различни бои и големини, овозможувајќи ви да измешате и да одговарате на класичен главен производ за секаков вид забава, нашиот памук чаршавот ќе додаде Богат, готов изглед; за употреба на трпезарија, фоаје или масичка за да го разубави секој простор; секое парче од нашата колекција за проверка на Биволи ќе направи прекрасен подарок dii нуди асортиман на квалитетни домашни и кујнски производи, вклучувајќи чаршафи, тркачи за маса, платнени салфетки, прстени за салфетки, подлоги, крпи за садови, белезници за рерна и држачи за Садови; пребарувајте dii за да истражите повеќе од нашиот производ. Модел Бр : КАМЗ12400. Бренд : Дизајн Увоз. А.ДИИ Прашина Јоргованот Бафало Провери Чаршав. Тежина 2,55 килограми.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тоннатон, Нашиот Допир на колекција На Бои дава смела изјава Форми и големини на слоеви за драматичен еф

Опис р р крпа од 6 вкрстени шевови, општа и стандардна, лесна за стартување, погодна и за зелените раце и з

Памучен ленен материјал.Гроздобер и елегантен,одлична идеја за декорација на вашата маса.Користете го �

Поставете го расположението за вашата голема прослава со Овој Трепет И Сјај Пластична Покривка за Маса

Виолетова Лен Ад основана е во 1996 година и основана во почетокот на 1997 година Мисијата на Виолетова Пост

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Чаршав Розови Рози Фотографија Цветни Редукт Црн Романтичен Памук Сатеслуксузни Памучни сатенски чарш

Зачинете ја вашата прослава и покријте ги табелите со чаршавот за хартија од Бермуда Сина Окта! Оваа таб

Скара Бебе П Туш Декорации Пикник Пластична Маса Покритие Пол Откриваат За Еднократна Употреба Чаршав �

Име : Крпа За Маса / Декорација На Масата боја : како материјал за слика : Лен / памучна форма : Правоаголна

Опис Ова е чаршав што се користи за Ноќта на Вештерките Уникатен и креативен Темата за ноќта на вештерки

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони Инкорпорирајќи ги најжешките бои и т�

Позајмете малку моќ на желка на роденденската забава на вашето дете со овој прекрасен тинејџерски Мута�

Мали дрвја 100% памучни чаршафи 70 "се изработени од 100% памук Овие празнични крпи за маса се прекрасен диза�

Написот на Реј Starвезда ќе направи влијание и ќе создаде декоративна табела за поставување WIF атмосфера �

Украсете ја трпезаријата со оваа прекрасна магла за магла Главни места Дамаск Рустикален портокалова т

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони Вклучување на најжешките бои и теми, �

52" х 70" Винил Чаршав со фланелна подлога, име на партнер : Летен Цветен нашиот 52" широк х 70 " долг, Врвен ква�

Запрете ги табелите за настани во сјајно стил со капакот на црната и златна маса Секоја пластична табел�

Нашите 70 Тркалезни Врвни квалитетни фланелни задни Чаршафи се направени со исклучително издржлив вреж�

За големината понудете големина на акции 122x58x58cm (4 FT)152x76x76cm (5 FT)183x76x76cm (6 FT) 243x76x76cm (8 FT)детали За Производот1.�

Килибарната Карирана крпа за маса изработена од 100% памук сигурно ќе ве задоволи со стилскиот кариран ди

Донесете Беси Бејзбол, Афион пченка и други слатки ликови Од Шопкинс на вашата маса со Нашиот Пластичен

Информативен Полиестер Правоаголен Чаршав Дајте им на вашите обични и блескави маси свеж празничен изг

Покријте настан, банкет, вклучена или прикажување маси со 4 нога Полиестер Рубин Опремени Чаршафи на ваш

Додатоци на вашата маса Со Овие Бумбари Бебе Туш Пластични Чаршафи Одликувајќи се со мек жолт дизајн на

Заштитете ја вашата маса со стил Со Портокалова Пластична Покривка за Маса.Додадете Капак За Маса Од Ко�

Cint Bll Ter 36 инчен тркалезен полиестерски чаршав е прифатлива покривка за маса гарантирана дека ќе додаде �

Елорија Презентира Печатена Елегантна И паметна крпа за тркалезна маса изработена од ткаенина Од Памуч

Scroll