Ново
Главни црвени провери од винил, црвена, 60 w 102 l

Главни црвени провери од винил, црвена, 60 w 102 l

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Безбедно за употреба на отворено 100% PEVA винил мерки за поддршка : 60 ​​ "x 102 " Лесна нега, избришете ја чиста достапна во најразлични големини за да одговара на скоро секоја табела никој не негира дека кујната е срцето на домот и Трпезариската маса е крајното место за собирање за споделување разговор и добар оброк. Подобри домови и градини Табела и кујна и текстил за јадење ќе создадат топол, поканувачки простор за живеење со бои и отпечатоци што вие и вашето семејство ќе ги сакате. Создадете обичај и координиран декор на таблата и кујната со подобри домови и градини со чаршафи, сè додека вметнувате декоративни акценти со тркачи на маса, пласмани и перничиња за столици. Послужете топол пречек на семејството и гостите со подобри домови и градини Анабела, цветни чаршафи, што ја опфаќа вашата трпезариска маса. Овој чаршав нуди прекрасен, цветен дизајн кој се чини дека е нацртан на бела позадина, а потоа вода обоена во нијанси на Mauve, Teal и Green. Подобрите домови и градини Анабела, цветни чаршафи, ќе додадат стил и функција во декор на вашата маса. Создадете свој сопствен изглед што го рефлектира вашиот стил со мешање и совпаѓање со координативни парчиња. Овој чаршав ќе создаде добредојден изглед на вашата вечера, сепак се практични за секојдневна употреба. Написот за цветни ткаенини на Annabelle е конструиран од 60% памук и 40% материјал за мешавина од полиестер што го прави машината што може да се мие за лесна нега. Мерки 52 "W x 70" l. Увезени. Пронајдени исклучиво на.

Карактеристики

Производи во категоријата

● Што има Во Пакетот Q : Вклучува 1 парчиња Честитки Чаршав За Забава За Дипломирање, отпечатен со зборов�

Нашите 70 Тркалезни Врвни квалитетни фланелни задни Чаршафи се направени со исклучително издржлив вреж�

Хофмастер произведува најкомплетна линија на специјализирани производи од хартија за индустријата за

Чаршав Розови Рози Фотографија Цветни Редукт Црн Романтичен Памук Сатеслуксузни Памучни сатенски чарш

Cint Bll Ter 36 инчен тркалезен полиестерски чаршав е прифатлива покривка за маса гарантирана дека ќе додаде �

Опис Ова е чаршав што се користи за Ноќта на Вештерките Уникатен и креативен Темата за ноќта на вештерки

Ние нудиме целосна колекција на трендовски дизајни за сите сезони Инкорпорирајќи ги најжешките бои и т�

52" х 70" Винил Чаршав со фланелна подлога, име на партнер : Летен Цветен нашиот 52" широк х 70 " долг, Врвен ква�

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

The Woman Pioneer Willow двојно гранично чаршав е задолжително за секоја кујна во стилот на земја Се одликува со ве

Уникатниот облик на бонбоните розови октос / тркалезна пластична табела го прави совршен за драпење на �

Покријте настан, банкет, вклучена или прикажување маси со Полиестерски Тиркизни Чаршафи Од 5 Стапки на в

Скара Бебе П Туш Декорации Пикник Пластична Маса Покритие Пол Откриваат За Еднократна Употреба Чаршав �

Додадете елегантен допир на вашата забава со оваа правоаголна Hanna K Table Cover, големина 54 "x 108 " во злато Напр�

Донесете Беси Бејзбол, Афион пченка и други слатки ликови Од Шопкинс на вашата маса со Нашиот Пластичен

Карактеристики овие винилни навлаки за маса се одлично решение за излети и угостителски настани надвор

Украсете ја трпезаријата со оваа прекрасна магла за магла Главни места Дамаск Рустикален портокалова т

Елорија Презентира Печатена Елегантна И паметна крпа за тркалезна маса изработена од ткаенина Од Памуч

€НеИзбледување Q : Нашиот чаршав е обоен со висококвалитетни бои, што има добра фиксација на бојата и не

Никој не негира дека кујната е срцето на домот и трпезариската маса е крајното место за собирање за да с�

Карактеристики : 100% памук, рачно перење, нежен циклус, суво ниско.Еколошки здравствен материјал, удобно �

Подароците ќе го разубават нечиј ден со оваа уникатна и достапна колекција за блескави и живописни моме

60x84in Винил партиски чаршав Партијата пластична чаршав се вклопува за повеќето големини на табели со пра

Подгответе ја вашата забава на денот на играта со овој сет на две табели за наслови што ги дизајниравме!

Зачинете ја вашата прослава и покријте ги табелите со чаршавот за хартија од Бермуда Сина Окта! Оваа таб

Додадете шарен допир на вашиот следен настан Со Овој Престој Ставете Го Капакот на Масата Црнобелиот ди

Име : Крпа За Маса / Декорација На Масата боја : како материјал за слика : Лен / памучна форма : Правоаголна

ВИШТРИ Опис На Производот ●Измерете ја вашата табела● Користете мерна лента за да ја измерите должина

Карактеристики 1 Крпата за маса е изработена од издржлив полиестерски материјал, кој е антискид, отпоре�

МАТЕРИЈАЛ : овој водоотпорен чаршав има мазна површина со подлога од мека крпа,цветна шема,рабови со раб

Scroll