Ново
Комисеуп туника блузи За Носење Со Хеланки Блузи Со Летни Дезени Модни Обични Туники Со Кратки Ракави Трендовски Маици

Комисеуп туника блузи За Носење Со Хеланки Блузи Со Летни Дезени Модни Обични Туники Со Кратки Ракави Трендовски Маици

Достапност: Залиха
DEN 0.33

。 ◕‿-。 Драги, Добредојдовте во ☛к Комисеуп ☚ Продавница. - Со нетрпение очекувам да ви дадам пријатно шопинг искуство!-. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ЖЕНИ - - - одличен подарок за жени, јуниори, дами, сопруга, девојка, мајка, ќерка За Велигден, Роденден, Годишнина, Дипломирање, Ден На Независноста, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста итн. ? ? СОВЕТИ : . ●ЗА ГОЛЕМИНАТА●. Бидејќи нашата големина Е азиска големина, таа работи мала, затоа ви препорачуваме да нарачате 1~2 големина нагоре. Ве молиме Погледнете ја нашата големина на сликата што ја даваме. Сите големини се рачна мерка, ќе има околу 1-3 инчи грешки што е нормално. ● ЗА БОЈАТА●. Поради разликата во светлината и мониторот, бојата ќе биде малку поинаква помеѓу мониторот и реалноста. Се надевам дека ќе разбереш. Ве молиме потврдете ги овие информации пред да нарачате. Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе се справиме со тоа во рок од 16553 часа. -+ УЖИВАЈТЕ ❤️- 【Квалитетен Материјал Е 82% Најлон + 18% Спандекс. Тоа е исклучително квалитетно, меко, удобно и добро дишење. ПОВОД И БОИ : Популарен омбре блок во боја печатен, совршен за тропски одмори, исто така Како Подароци За Денот на Вљубените За Жени, Девојки или Мајки. ГОЛЕМИНА : специјално дизајниравме ПЕТ американски големини : S (4-6 УСД), M (8-10 УСД), L (12-14 УСД), XL (16 УСД), XXL (16547 УСД). Ве молиме погледнете ја табелата за мерење на големината за да ја пронајдете најдобрата големина пред да ја купите. Женската облека во уникатен стил ве прави поубави,модни, секси и елегантни. Рачно перење / ладна вода се препорачува!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Мода Печатени СедумДел Ракав Кардиган Лабава Блуза Обична Блуза Топменска Мода Печатени СедумД�

Женска Мода Секојдневен Печатење VВратот Кратки Ракави Печатени Маици опис1.Материјал : Изработен од ви�

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Со Долги Ракави Љубовен Принт Дуксер Врвни Дуксери Пуловер Топ Блуза,Црна �

Киплики Трговија На Големо Божиќни Жени Класичен Цветен Принт Лабави Врвови Со Долги Ракави...

Исклучете се од вашата зимска гардероба со овој флерт, разноврсен без ракав, измамен врв од добивката Ine�

3.Бремениот Фустан е толку убав!! Со својот едноставен дизајн, тоа е парче за носење на кое било, сигурен с

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме проверете ја голе

Женски Облечени Блузи Блузи, Памук и лен Повик 3 / 4 Ракав Лабава Вклопуваат Копче Надолу Кошули Карактер�

Жените Мода Лето Секси Пати Печатени Редовни Жени Кратки Ракави V Копчето За Вратот Top Features : 1.It изработе�

Големина Шема : Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 50см / 19.69 "Ракав : 62см / 24.41 " Должина : 68см / 26.77" Големина :

Опис : Висококвалитетен материјал, мек и удобен, дише и отпорен на абење Врвови без ракави и халтернек, д

The Mogan ЖЕНСКИ S~3 X Потсмеваат Вратот Бенд Полите Плисирани Врвот Halter Блузон Резервоари даде текстура на п�

Женска Мода Обична Лабава Блуза Печатење Маица Со Тркалезен Врат Кошули Маици За Печатење Блуза Каракт�

Модни Жени Обични Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракавкарактеристики На Кардиган : 1.Карактеристики :

Модна Жена V Вратот Три Четвртини 3 / 4 Ракав Маица Есенска Блуза Врвови Дуксеркарактеристики : 1.Карактер�

Женски Летен Лежерен Камизол Цврст / Кариран Длабок V Возбудлив Елек За Прашка Табела со големина : (инч)..

Модни Жени Обични Три Четвртини Ракави Круг Вратот Памук Лен Печатени Цврсти Врвови блуза информации З�

Големина : С Биста : 98см / 38,58" Рамо : 37см / 14,57" Ракав : 18см / 7,09" Должина : 70см / 27,56" Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Џаствх! Меко чувство, удобно, дише и погодно за кожата за носење Женска Класична Блуза Со Јака Со Долги Р�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 250gpackage го�

Женски Летен VВратот Обични Лабави Ливчиња Ракави Памучни Блузи Обични Основни Маици1.Карактеристики : �

царинење на женски врвови со кратки ракави, женски врвови со кратки ракави за нозе, женски блузи со крат�

Големина : S Биста : 94cm / 37.01" Ракав : 61cm / 24.02" Должина : 60cm / 23.62" Големина : M Биста : 98cm / 38.58" Ракав : 62cm / 24.41" Долж�

Женска Еднобојна Тексас Кошула Без Ракави Елек Лабави Тексас Јакна Врвови Материјал : полиестер...

Scroll