Ново
лупсун Летна Заштеда Облека За Женски Есенски Капут, Модни Жени Секојдневни Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракав Кардиган Блуза

лупсун Летна Заштеда Облека За Женски Есенски Капут, Модни Жени Секојдневни Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракав Кардиган

Достапност: Залиха
DEN 2.33

Модни Жени Обични Џебови Обичен Цврст Капут Со Долг Ракавкарактеристики На Кардиган : 1.Карактеристики : Отворен преден дел,Долг Ракав, Лабаво вклопување,Секојдневна Облека, Цврст Капут. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Запознавање, Забава, Свадба, за работа,излегување,Секојдневно носење,Забава, улично носење, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn и Зима. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Миење Раце. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Палто Сезона : Aut/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Цврста Јака : Нестил : Лежерна,Модна Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долги Ракави Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ женски капут Лупсун Cl Заштеди Дозвола За Жени есенски капут,МОДНИ ЖЕНИ Обични Џебови Обични Кардиган Блуза Со Долг Ракав. Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Женски Есенски Палта; Женски Зимски Палта; Женски Палто Со Плус Големина; Женска Цврста Јакна Со Јака Надолу; Женска Надворешна Облека; Женски Палто Со Долги Ракави Блејзер За Надворешна Облека. Совршен за секојдневни и други прилики во aut, зима и пролет, лесен за спарување со фармерки, шорцеви и слаби хеланки. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Погоден за пролет, лето и есенско носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Добредојдовте НА VSSSJ!"Бренд облека и купување, " Продадени можете да одговарате со високи потпетици, чизм

царинење на женски врвови со кратки ракави, женски врвови со кратки ракави за нозе, женски блузи со крат�

Зодгу Женски Памучни Ленени Врвови Плус Големина Блузи 2023 Се Занимава Со Летни Маици За Вратот На Бродо�

Фабиурт Дуксери За Жени Жени Со Долги Ракави Љубовен Принт Дуксер Врвни Дуксери Пуловер Топ Блуза,Црна �

Женски Облечени Блузи Блузи, Памук и лен Повик 3 / 4 Ракав Лабава Вклопуваат Копче Надолу Кошули Карактер�

Женски Блузи Мода Со Долги Ракави 2023 Елегантни Врвови Женски Исечени Кружни Култури На Вратот Врвни Јаз

Женска Мода Секојдневен Печатење VВратот Кратки Ракави Печатени Маици опис1.Материјал : Изработен од ви�

Големина Шема : Големина : С Биста : 110см / 43.31" Рамо : 50см / 19.69 "Ракав : 62см / 24.41 " Должина : 68см / 26.77"...

Боите може да бидат малку различни во зависност од компјутерот и поставките ве молиме проверете ја голе

Големина : С Биста : 7292см / 28,3536,22" Должина : 47см / 18,50" Големина : М Биста : 7898см / 29,9237,80" Должина : 49см / 19,29" Голе

Модна Жена V Вратот Три Четвртини 3 / 4 Ракав Маица Есенска Блуза Врвови Дуксеркарактеристики : 1.Карактер�

[Мек материјал] : Високо Истегнување, Висока Светлина, Отстранување На Влага и Удобно.Погоден за летна aut,

Добредојдовте во продавницата Бесолор, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи се произведуваат в

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Scroll