Ново
Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пестемална Крпа За Раце

Линум Домашен Текстил Алара Персонализирана Турска Пестемална Крпа За Раце

Достапност: Залиха
DEN 639.84

Изберете од прекрасни нијанси инспирирани од природата и уживајте во здраво уживање Со Домашниот Текстил Линум Алара Персонализирана турска Пестемална Крпа за Раце. Овие се толку разноврсни и привлечни што многу клиенти нарачуваат додатоци за употреба во кујната или како салфетки за пикник! Ништо друго освен 100% чист турски памук не се приближува до разбојот додека се плетат. Рабовите се врзани со рака. Ткаенината е многу апсорбирачка, лесна и брзо се суши. Димензии : 38 L x 23w во. 100% турски памучен материјал. Монограмирана крпа за раце со рачно врзани реси. Вашиот избор на бои на плажа. Лесен и брзо сушење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Големина : 13х13 инчи, 16х28 инчи, 30х56 инчи Лесните крпи брзо ја апсорбираат влагата Секојдневна употреба, ст

Колекцијата На Пешкири Одaceјанска Чипка има елегантен мотив на кругови, извезен на границата на чипка о�

Подмладете го декорот за бања со прекрасниот Супериорен Еколошки Комплет За Крпи од 12 Парчиња Направен

Овој мек и апсорбирачки комплет за крпи за капење е совршен додаток на секој декор за бања 100% нула пресв�

Женски Лакјазол Крпа За Капење Микрофибер Спа Плажа Бања листови 145х75см 10 Боиспецификации : Големина : 145

Обезбедете ново ажурирање на вашата бања со нашата луксузна Домашна Суштина 800gsm Памук 8pc Бања Пешкир Ко�

Осветлете го тушот со шарениот Комплет Еколошки Пешкир Болингбрук Овој пакет е живописен и совршено аж�

Доживејте го луксузното чувство на Премиум Комплетот За Крпи За Лице дери Овие раскошни крпи обезбедув�

Сина Гингам Серсакер Делукс Качулка Тренд Лабораторија?Синиот Пешкир Со Качулка Гингам Серсакер го одр

Колекцијата На Пешкириidен чипка се одликува со сложен мотив на цветни решетки, извезен на границата на �

Scroll