Ново
Триаголник Шрафцигер Триаголник Диск Шрафцигер Отстранување Поправка Алатка ТА1. 8-ТА4. 2

Триаголник Шрафцигер Триаголник Диск Шрафцигер Отстранување Поправка Алатка ТА1. 8-ТА4. 2

Достапност: Залиха
DEN 271.84

Карактеристика : *Материјал : триаголниот шрафцигер е изработен од метал и пластика, цврст и издржлив и има долг работен век.*Изборна Големина : ТА1.8/2.0/2.3/2.7/3.0/4.2 Мм.*Апликација : корисно е совршено за електричар кој работи со механичар на електронски уреди за да ја поправи употребата.*Содржина на пакетот : 1 х Триаголник Шрафцигер.Спецификација : Име На Производ : Триаголник Шрафцигер Материјал : хром ванадиум челик боја : Црвена Сребрена Големина : како што е прикажанопционален Тип : ТА1, 8, ТА2. 0, ТА2. 3, ТА2. 7, ТА3. 0, ТА4. 2 погоден за : електричар кој работи со механичар на електронски уреди за да ја поправи употребата.Количина : Вклучен е 1 пакет : 1 х Триаголник Шрафцигерноте : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Карактеристики

Производи во категоријата

МЕНУВАЧОТ нуди широк спектар на приклучоци за удар во отворени залихи и комплети кои се дизајнирани да �

Опис Клуч за велосипеди, совршена алатка за градење, поправка или вистинитост на вашите велосипедски тр

Карактеристики : *5 Во 1 Пренослив Прецизен Комплет Шрафцигер, вклучете 5 парчиња шрафцигер.*Шрафцигерите

Карактеристики : *Одговара на многу центри за мелење, арбори за електрични алати и други уреди и сврзува�

Нов Мини Брз Клуч За Крцкање 1 / 4 " Шрафцигер Прачка 6.Големина : 125*30мм / 4.Идеален за поврзете приклучоци од

ПРИЛАГОДЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ разновидните и иновативни производи На Ингерсол Ранд се движат од комплетни с

Изграден за тешки и прецизни работни места, Сигурен Штрајк 40 мл Чеканот на ковачот е дизајниран за впеча

Карактеристики : висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи.Прецизен шрафцигер поставен За Xbox / 360

Овој Капри Алат 8мм XZN Троен Квадратен Битен Штекер со 3 / 8 инчен погон е конструиран со термички обработе

Опис r r.Идеален За изработка на метал, особено кога работите со аголен лим Вкрстен чекан со едно квадрат�

Орев возачи метрички хексадецимална големина=11мм хромиран јаглероден челик сечилото...

Внтуб Клиренс 23 Во Мултифункционален Пентагонален Клуч За Снегулки Клуч Шрафцигерноте : 1...

Џек Штанд, Должност Рејтинг Тешка Должност, Подесување На Иглата За Подигнување, Носивост по Пар 12 тони,

Професионални 3 / 4 Во женски до 1 / 2 Во машки супер адаптер конвертира било 3 / 4 Во машки диск алатка за при�

Црниот И Декер Подготвен Клуч е севоедно клуч Со тоа, нема да има повеќе претпоставки или изгубени или и�

Алатка За Шрафцигер За Прилагодување на карбураторот 1pc Со Игли За Чистење Јаглехидрати Четкикарактери

Фримен ФАТИРК Пневматски Удар И Комплет Клуч За Крцкање Со Сет и Куќиште од 10 Парчиња ја нуди потребната

Ја комбинира леснотијата на користење на држачот за приклучок во стил на крцкалка со дополнителна безб�

Приклучокот за удар има погон со висок вртежен момент Оваа функција ја ограничува количината на абење н

Опис Овој клуч е дизајниран да ја поправа предната вилушка на велосипедот,лесен и удобен за ракување...

Алуминиумската Гума За Заби Со Клуч Е одличен начин да ја намалите тежината во торбата со алати и да го м

Scroll