Ново
Омега Лифт Тон Двојно Заклучување Џек Стои Со Сигурносен Пин-Пар

Омега Лифт Тон Двојно Заклучување Џек Стои Со Сигурносен Пин-Пар

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Ја комбинира леснотијата на користење на држачот за приклучок во стил на крцкалка со дополнителна безбедност на дизајнот На бравата За игла Безбедното вклучување на иглата за заклучување може да се потврди визуелно дури и на растојание кога не под возилото може лесно да се постават или транспортираат штандови кога е вклучена бравата на иглата без можност За Целосно испуштање НА лентата ЗА крцкање АСМЕ/ПАС во согласност. Механизам за двојни брави; челична конструкција со Печат; механизам За прилагодување На Висината; лента за крцкање од леано еластично железо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фримен ФАТИРК Пневматски Удар И Комплет Клуч За Крцкање Со Сет и Куќиште од 10 Парчиња ја нуди потребната

Приклучокот за удар има погон со висок вртежен момент Оваа функција ја ограничува количината на абење н

Алуминиумската Гума За Заби Со Клуч Е одличен начин да ја намалите тежината во торбата со алати и да го м

Единицата е клуч за крцкање без реакција, така што болката од вибрации од нормалните воздушни крцкања н�

Џек Штанд, Должност Рејтинг Тешка Должност, Подесување На Иглата За Подигнување, Носивост по Пар 12 тони,

Професионални 3 / 4 Во женски до 1 / 2 Во машки супер адаптер конвертира било 3 / 4 Во машки диск алатка за при�

Внтуб Клиренс 23 Во Мултифункционален Пентагонален Клуч За Снегулки Клуч Шрафцигерноте : 1...

Амбидекстро Чекан Експандер Црни Карактеристики : Амбидекстро Обезбедува лесно заглавување за левата

Црниот И Декер Подготвен Клуч е севоедно клуч Со тоа, нема да има повеќе претпоставки или изгубени или и�

Вера 000420 Дел За Замена На ГлаватаНајлон #4 (35мм) Вера 101 Л Дел За Замена На ГлаватаНајлон #4 (35мм) Примена : О�

Карактеристики : *Лесна поправка : нашиот двостран клуч е изработен од висококвалитетен галванизиран че

Ergономски, четирилобуларни (четиристрани) рачки со отпорен на лизгање, текстуриран стисок за удобност и

Карактеристики : висококвалитетни материјали, цврсти и издржливи.Прецизен шрафцигер поставен За Xbox / 360

МЕНУВАЧОТ нуди широк спектар на приклучоци за удар во отворени залихи и комплети кои се дизајнирани да �

Изграден за тешки и прецизни работни места, Сигурен Штрајк 40 мл Чеканот на ковачот е дизајниран за впеча

Овој Капри Алат 6мм XZN Троен Квадратен Битен Штекер е конструиран со термички обработен s2 челичен бит, а �

Карактеристики : * Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба*возач на к�

Еделман 41444ТФ Алатката Вентил ЈАДРО ОТСТРАНУВАЧ Карактеристики И Придобивки : Го Поедноставува отстран

Карактеристики : *Одговара на многу центри за мелење, арбори за електрични алати и други уреди и сврзува�

Алатка За Шрафцигер За Прилагодување на карбураторот 1pc Со Игли За Чистење Јаглехидрати Четкикарактери

Изграден за тешки и прецизни работни места, Сигурен Штрајк 40 мл Инженерскиот Чекан е дизајниран за впеч�

Карактеристики и Придобивки : Не Барајте подалеку од овде алатка која нуди погодност, брзина и издржлив�

Спецификации : Компактниот клуч може да се закачи на прстенот за клучеви за лесно носење.Постојат 4 разл�

Карактеристики : *5 Во 1 Пренослив Прецизен Комплет Шрафцигер, вклучете 5 парчиња шрафцигер.*Шрафцигерите

ПРИЛАГОДЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ разновидните и иновативни производи На Ингерсол Ранд се движат од комплетни с

Ова мбран вртежен момент клуч скали од 3 10 Nm Доаѓа со големини На клучеви Ален од 2, 3, 4, 5 и 6 мм доаѓа и со б�

Орев возачи метрички хексадецимална големина=11мм хромиран јаглероден челик сечилото Мекиот стисок на �

Scroll