Ново
Санвиглор Детски Снежни Чизми Се Лизгаат На Нејасни Влечки Меки Топли Чевли Внатрешни Надворешни Пријатни Секојдневни Чизми За Влечки Удобност Портокалова Облож?

Санвиглор Детски Снежни Чизми Се Лизгаат На Нејасни Влечки Меки Топли Чевли Внатрешни Надворешни Пријатни Секојдневни Чизми

Достапност: Залиха
DEN 383.84

Опис : Пол : Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Чизми За Снег, Зимски Чизми, Зимски Топли Чевли, Топли Чизми, Чизми До Глужд, Чизми, Чизми За Влечки, Плишани Влечки, Нејасни Влечки Тип На Шема : Еднобојна, Кадифена Обложена боја : сина, розова, портокалова, кафеава (По Избор)Големина : САД 5 C-6 C, САД 6,5 C-7 C, САД 8 C-9 C, САД 10 C-11с, Сад 11.5 Ц-12с, Сад 13с-1ј (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Долна Облека : Тип На Евахел : Рамно Затворање : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Fall, Зимски прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, НАДВОРЕШНИ, ПРАЗНИЦИ, УЧИЛИШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Плишаните влечки чизми со топла мека и лесна кадифена постава се многу меки и удобни. 2. Овие чизми за снег имаат дизајн на силуета со кружни прсти што избегнува стискање на стапалата на вашето дете.3. Лесно се лизга и исклучува, што ги прави погодни кога брзаат.4. Топол избор за подарок : Слатки и топли детски влечки чизми погодни за внатрешна и надворешна употреба.5. Класична еднобојна, удобна и стилска, најпопуларните детски чизми во оваа зима!Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Влечки За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Чувајте Се Топло : Фината нејасна кадифена ја покрива внатрешноста на зимските чизми за снег што обезбедуваат доволно температура за да се грижите за вашите стапала и нудат пријатно и тост искуство на вашите нозе. Удобни Детски Чизми : Мекото стапало и стапалата му овозможуваат на вашето дете удобно да се одмори и нема да им наштети на малите стапала на децата. Тие нема да се чувствуваат уморни при одење поради лесната карактеристика на чевлите. Лесно За Вклучување/Исклучување : Практично лизгање на дизајнот за овие деца снежни чизми, лесно вклучување и исклучување. Овие чизми за снег ги прават вашите мали девојчиња/момчиња да можат да ја зголемат практичната способност при ставање или исклучување. Анти-лизгање & Издржлив : Флексибилен надворешен ѓон, цврст и флексибилен, одличен модел обезбедува добра влечна сила, ја одржува безбедноста на децата, погодна за снег и секојдневно носење. Совршен Натпревар : децата снежни чизми се погодни за училиште, косплеј партија, шопинг, патување и така натаму. И вашето дете може да го привлече вниманието од толпата додека ги носи чизмите со долна јакна, фармерки, костум и какви било облеки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Супер Марио Картинг Несовпаѓање Трки Чизми ќе имаат вашиот мал возач зумирање околу како дневна соба бе

И децата заслужуваат да бидат пријатни! Нашите дизајнери се надминаа со овие екстра крзнени Гребнатини

Моден дизајн,,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : памук Тип на затворање : Се Лизга на...

Вашите малечки сигурно ќе ги сакаат Овие екстра крзнени, екстра пријатни Затворени Грбови на Скај; и ќе �

Светиот Бетмен Децата ќе уживаат во носењето на овие лесни Лизгачки Алински Влечки, мек кадифен и сатен�

Опис : Материјал : Памук : С / 3637 : единствена должина 2323, 5 см;М / 3839 : единствена должина е 2424, 5 см;Л / 4041 : един

Летни Деца Чевли За Мали Деца Девојки Сандали Рамно Дно Лесни Фудбалски Слајдови Што Дишат Со Отворени �

И децата заслужуваат да бидат пријатни! Нашите дизајнери се надминаа со овие екстра крзнени Гребнатини

Висина на петицата : Рамни (+1см)Тип На Чевли : Домашен Памучен Материјал За Чевли : Памучна Ткаенина Потек

Опис : Пол : Доенчиња, Мали Деца Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Чорап До Глуждот, Папучи За Чорапи, Подни В�

На малите ќе им се допадне екстра меката постава и облачното амортизирање на овие премногу слатки чизми

Ослободете се, опуштете се и прославете ги празниците со стил со овие шармантни новитети! Удобната флан�

Нека божиќниот дух ѕвони додека целото семејство ужива во овие соодветни влечки Од Гринч Мама, Тато, мом

Hulk папучи подигањеДа биде кул и тренд во зелена боја во овие Hulk пријатна удобност папучи чизми Од Марвел

Опис : Пол : Девојчиња, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Влечки За Мали Деца, Влечки За Новороденчиња, Домашн�

Вашите малечки сигурно ќе ги сакаат Овие екстра крзнени, екстра пријатни Затворени Грбови на Скај; и ќе �

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме за�

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Доенче, Новороденче, Детски Стил : Чизми За Влечки, Папучи За Чорапи, Чевли За Бебињ

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см / 9.3" нога широк : 8.5 см / 3.4" Големин�

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Опис Дали сте во потрага за еден пар на влечки за себе на зимата? Ако да потоа дојдете да го видите овој п�

Опис : Пол : Доенчиња, Мали Деца Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Цртан Филм чорап, влечки чевли, Подни Влечк

Тип на чевли : Основно Применливо Место : Внатрешно Потекло : Континентален Кинески : Фуџијанс Сезона : Пр

Удирањето назад никогаш не било толку кул! Овие акција спакувани Соник Чорапите Со Влечки од Sl сигурно ќ

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Деца, УнисексДетски Стил : Топли Влечки, Кадифени Влечки, Домашни Влечки, Зимск�

Scroll