Ново
Конечно Јасно

Конечно Јасно

Достапност: Залиха
DEN 271.84

Опис : Материјал : Памук : С/36-37 : единствена должина 23-23, 5 см;М/38-39 : единствена должина е 24-24, 5 см;Л/40-41 : единствена должина 25-25, 5 см;XL/42-43 : единствена должина 26-26, 5 см боја : како што покажува сликата количина : 1 пар памучни влечки карактеристики : 1.Изработен од висококвалитетен памук, мек, удобен и дише.2.Велур дното, не-лизгање, отпорни на абење.3.Чувајте ги нозете топли во зима.4.Внатрешни неми влечки, не водоотпорни.5.Погоден за мажи и жени, достапен во различни бои.Вклучен пакет : 1 Пар Памучни влечки Гаранција За Задоволство - вашето задоволство е наш највисок приоритет. Ако имате какви било прашања или грижи, ве молиме известете не без двоумење и или ќе ја поправиме ситуацијата или веднаш ќе обезбедиме поврат/замена. 1.Изработен од висококвалитетен памук, мек, удобен и дише. 2.Велур дното, не-лизгање, отпорни на абење. 3.Чувајте ги нозете топли во зима. 4.Внатрешни неми влечки, не водоотпорни. 5.Погоден за мажи и жени, достапен во различни бои.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме дозволете 12мм се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме за�

Тип на чевли : Основно Применливо Место : Внатрешно Потекло : Континентален Кинески : Фуџијанс Сезона : Пр

И децата заслужуваат да бидат пријатни! Нашите дизајнери се надминаа со овие екстра крзнени Гребнатини

Висина на петицата : Рамни (+1см)Тип На Чевли : Домашен Памучен Материјал За Чевли : Памучна Ткаенина Потек

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Девојчиња, Деца,УнисексДетски Стил : Топли Влечки, Кадифени Влечки, Чевли За Сп�

Удирањето назад никогаш не било толку кул! Овие акција спакувани Соник Чорапите Со Влечки од Sl сигурно ќ

Вашето преслатко малечко ќе стане уште послатко (ако тоа е всушност можно) со Нашите Чизми Од Елени харл�

Опис : Пол : Девојки, Момчиња, Деца, Дете, Детски Стил : Станови, Влечки, Слајдови, Удобни Чевли, Чевли За Пл�

Летни Деца Чевли За Мали Деца Девојки Сандали Рамно Дно Лесни Фудбалски Слајдови Што Дишат Со Отворени �

Опис : Пол : Доенчиња, Мали Деца Деца, Момчиња, Девојчиња Стил : Цртан Филм чорап, влечки чевли, Подни Влечк

Добредојдовте во нашата продавница Ние ви нудиме висококвалитетни производи и услуги Ви благодариме ш�

Супер Марио Картинг Несовпаѓање Трки Чизми ќе имаат вашиот мал возач зумирање околу како дневна соба бе

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Доенче, Новороденче, Детски Стил : Чизми За Влечки, Папучи За Чорапи, Чевли За Бебињ

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Доенче, Новороденче, Детски Стил : Чизми За Влечки, Папучи За Чорапи, Чевли За Бебињ

Вашите малечки сигурно ќе ги сакаат Овие екстра крзнени, екстра пријатни Затворени Грбови на Скај; и ќе �

Опис Дали сте во потрага за еден пар на влечки за себе на зимата? Ако да потоа дојдете да го видите овој п�

Опис : Пол : Деца, Момчиња, Деца, УнисексДетски Стил : Топли Влечки, Кадифени Влечки, Домашни Влечки, Зимск�

Моден дизајн,,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : памук Тип на затворање : Се Лизга на Стил : Сек�

Опис : Пол : Девојчиња, Девојчиња, Деца, Детски Стил : Влечки За Мали Деца, Влечки За Новороденчиња, Домашн�

Опис : Пол : Бебе, Бебе, Доенче, Новороденче, Мало Дете, Унисекс Стил : Чизми За Бебешки Влечки, Чевли За Кре

Детски Цртан Филм Ајкула Лизгачи Момчиња Девојки НеЛизга Летни Плажа Чевли Бања Туш Базен Влечки Голем�

Scroll