Ново
Колекција на ournoureенски жени areамари Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Колекција на ournoureенски жени areамари Тру удобна пена се лизга на слајд рамни сандали

Достапност: Залиха
DEN 222.24

Колекцијата Jamамари од Journee ги позајмува деталите за луцит од 90-тите години за ултра-кул изглед. Нивната луксузна веганска кожа, дизајн на единечен опсег на луцит, стил на слајд и отворено квадрат пети ќе биде совршена комбинација за фрлање на која било облека. За да додадете малку нешто дополнително, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ honsole и затворање на лизгање ќе ги задржат нозете удобни. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : Отворено. Поставена : Мена од човекот. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Совршен чевел за инспириран изглед од 90тите, Колекцијата Сајди Од Патување Овој ретро стан е без напор л

Прошетајте со стил и удобност ова лето со Екипажот По Колекција На Патувања Мазни вегански кожни горни �

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД КОЛЕКЦИЈАТА ПАТУВАЊА и откријте ги сите стилски парчињ�

Сандалата Карио Од Колекцијата Патување ќе ве натера да шетате наоколу, оставајќи глави да се вртат и да

Страплива и стилска, колекцијата „Аника од списание“ Оваа потпетица што мора да ја има е направена со м

Нашите сандали на Акели од колекцијата ournournee имаат удобна пена од 4 мм tru ™ insole што ќе ги остави нозете да

Сандалата Елеонора Од Колекцијата Патување ќе биде совршено преземање на нов изглед што ќе ја зголеми в

Нашите станови „Енис“ од колекцијата ournouree ќе ви го дадат тој совршен завршен допир на вашата облека, з�

Колекцијата „Сери Сандал“ од Гурај е одлична за сè, од паркот, до плажа, до трчање Луксузната веганска к

Повратниот изглед од вашите фантазии е тука, Колекцијата Џајдин По Патување Оваа пета инспирирана од 90т

Сандалите со потпетици покриени Со брукан од Колекцијата Патувања ќе додадат совршена количина на газ �

Оваа сандала за лизгање го прави летниот стил ветре Сандал Sawyerr Slide од колекцијата Journee е направен со лук�

Подигнете го вашиот стил инспириран од плажа со сандали со флипфлоп од Ајви од Чапс Со својот тренд на к�

Направете го вашето лето малку повеќе стилски со колекцијата Jeselia By Journee Вегански кожни ленти ја обликув

Сандалата Зетија од колекцијата на ourурна е дефиниција на едноставно шик Нивната луксузна веганска кож�

Сандалата Маели Од Колекцијата Патување ќе ве натера да одите од работа до вечерно излегување на вечера

Нашата Ашерби Сандал од колекцијата на ourурна е сигурно да сврти глави Овој ретро изглед има прекрасни т

Сандалот „Дајана“ стан единствена од колекцијата ournourneeе ќе ве прошета по улиците во удобност со нивна�

Блескав стил на облекување, Колекцијата Бронте По Патување Овој ретрокул стил е врамен со квадратен прс

Овие супер разноврсни повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видов

Сандалата Алора Од Колекцијата Патување ќе ве остави да излезете од вратата со поттик на самодоверба Ни

Постојаниот слајд слајд на класичен II ја добива навивачите за прилагодување на прилагодувањето што го �

Сандалата Зетија Од Колекцијата Патување е дефиниција за едноставно шик Нивната луксузна веганска кож�

Scroll