Ново
Патување Колекција Жени Аливија Глуждот Лента Блок Пета Посочи Пети Рамни

Патување Колекција Жени Аливија Глуждот Лента Блок Пета Посочи Пети Рамни

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Нашите станови Аливија Од Колекцијата Патување ќе ве натераат да излезете во целиот стил за кој некогаш сте можеле да сонувате, од пар станови. Со својата луксузна веганска кожа, зашилен прст, дизајн На т-ремен и врзан ремен за глуждот, овој дизајн нуди стил со удобност. Ниско-блок пета и детали во кафез го подигнуваат изгледот. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 1-инч. Тип На Пета : Наредени . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : Вештачка Кожа. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сандалата Алора Од Колекцијата Патување ќе ве остави да излезете од вратата со поттик на самодоверба...

Сандалата Енид Од Колекцијата Патување може да додаде совршен завршен допир на секоја летна облека...

Сандалите Enола Од Колекцијата Патување ќе бидат совршен натпревар за тој семеен собир со нивниот матер�

Овие супер разноврсни повеќенаменски сандали можат да ве одведат од езерото до денес ноќта и сите видов

Нашите сандали на платформата лорика Од Колекцијата Патувања ќе ве натераат да шетате низ градот со цел

Направете го вашето лето малку повеќе стилски со колекцијата Jeselia By Journee Вегански кожни ленти ја обликув

Уживајте во повеќе женствена силуета во спортскиот женски Crocband ™ Flip, во кој има современа лента! Колекц�

Самилеевата платформа сандали Од Колекцијата Патување ќе и дадат комплименти на вашата облека, правејќ

Нашите станови „Енис“ од колекцијата ournouree ќе ви го дадат тој совршен завршен допир на вашата облека, з�

Сандалата Карио Од Колекцијата Патување ќе ве натера да шетате наоколу, оставајќи глави да се вртат и да

Елегантен и недооценет, колекцијата Карлота од Гурај Со квадратна пети и отворен бек, овие мазги погоду�

Scroll