Ново
Единствени поволни цени за дишење египетска памучна перница за покривање на кралицата на коралната боја

Единствени поволни цени за дишење египетска памучна перница за покривање на кралицата на коралната боја

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 конец, уникатни перници за поволни цени нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична покривка за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на пликови. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок и не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки доколку се користи за суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се спушти сушење на ниско ниво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат големината на вашата перница пред да ја набавите и да оставите мала разлика во бојата, како резултат на мониторирањето на варијациите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени 6 парчиња дише египетска памучна перница кутија за покривање на ткаенина Содржина : 100% памук. Земја на потекло : Увезен. 300 броење на нишки, дишење. Затворање на пликови. Лесна грижа, машина за перење. Цврста боја, вклучени 6 парчиња перници (перница не е вклучена).

Карактеристики

Производи во категоријата

Меки и мазни, уникатните поговори со свилени перници се направени од 100% свила од обете страни, има 19 мами

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и о

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон �

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и о

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Направено од египетска памучна ткаенина, уникатните случаи на перници за каросерија за поволни цени ну�

Ултра меки и мазни, уникатни поволни цени од свилени перници се изработени од 100% природна свила од црниц

Нашите свилени перници се направени од 100% 22 мама 600 навој, броење свила од двете страни, што е меко и мазн�

Сет на перници за микрофибер со смарагд, хипоалергичен, стандарден сет од 2 Уживајте во Bare Home Premium Ultra Soft Pe

Изработена од 100% висококвалитетна и издржлива ткаенина со кадифе од полистер, оваа уникатна договори з�

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перница му помага на вашата перница за креве�

Перницата за мешавина од свила од свила од свила на Noble Lenen е крајниот во луксузен, реставративен одмор И�

Уникатни поволни перничиња се изработени од 110 GSM микрофибер 100% полиестерска ткаенина, украсена со 3 тес�

Направено од 100% памучна ткаенина, ткаењето на броењето од 600 конец, уникатни поволни перничиња нуди мека

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуд

Направено од 100% свила од црница од обете страни, уникатните поволни цени 19 мами од свилени перници имаат

Veratex, Inc Supreme Sateen 500THREAD COUNT SWIRT PELLOWCASES, 2 PK : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти

Меки и мазни, уникатните поговори со свилени перници се изработени од 100% свила од црница од двете страни

Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде Изработено египетска памучна ткаенина, ткаење од 300 конец з

Нашата перница е направена од 55% полиестер и 45% вискоза (изведена од бамбус), што го прави дише, свилен, ме�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, Единствените случаи на микрофибер перници за поволни

Дали сакате да имате звук сон? Потоа, пробајте ги овие меки перници за микрофибер Направено од фино ткае�

Scroll