Ново
Тема за хотелски стил брои луксузни памучни перници, стандард, сивостон, 1-пар

Тема за хотелски стил брои луксузни памучни перници, стандард, сивостон, 1-пар

Достапност: Залиха
DEN 191.84

Донесете ново ниво на луксуз во вашиот кревет со хотелски стил 600 брои 100% луксузни памучни перници. Овие перници за машини што се мијат се ткаени од 100% памучни влакна со долги точки кои нудат крајна удобност и дишеност на вашиот кревет без оглед на сезоната. Богатото, памучно ткаење на Sateen дава светлечки изглед со свиленкаста мазно чувство кое додава раскош и удобност од пет starвезди во вашиот кревет цела ноќ. Свиленото меко чувство е совршен слој за да се удри во удобност, додека долготрајната јачина на чисти памучни влакна значи дека вашата постелнина за броење на високи нишки изгледа ново дури и по повторените миења. Тие излегуваат директно од фен подготвени да ги прелетаат вашите омилени перници за да додадат без напор во кој било ансамбл за постелнина. Рафинираните детали, како што е класичен полите на барот, додаваат истакната елеганција во вашата спална соба. Продадено во парови, оваа перница постави парови совршено со координативниот хотелски стил 600 броење на конец 100% луксузен памучен лим и е достапен во низа смирувачки, цврсти бои во големини на кралицата и кралот. Одморете ја главата на луксузна мекост со хотелски стил 600 брои 100% луксузни памучни перници. Стил на хотел 600 броење на конец 100% луксузни памучни перници, стандард, сива боја, 1-пар : секој сет вклучува 2 перници. Изградбата на чиста памук обезбедува дише, лесна удобност. Стандард / сет на кралица вклучува два стандардни случаи на перница (21 "x 32"). Кинг сет вклучува два случаи на Кинг перници (21 "x 40"). 600 листови за броење на нишки. Тестирани за штетни материи, овластени со OEKO-TEX® Standard 100; Листовите се произведуваат во согласност со упатствата на ОЕКО-Текс. Совршено за ажурирање на изгледот на која било мастер спална соба, соба за гости, соба за студентски дом и многу повеќе. Луксузен памук со долги влакна. 100% памук Sateen ткаат за луксузна мека удобност. Машинска миење за лесна нега. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Направено од 100% полиестер микрофибер, ткаенина со голема густина 1800 D, дизајн на затворање на патенти...

Класичен изглед и меко чувство за бебиња се соединуваат во благородниот постелнина 2парчиња...

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Донесете сонувачка мекост во вашиот кревет со нашиот комплет за пребројување на памук со нишки од милис

Сатенската перница е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии микрофибер ткаенина, Единствените случаи на микрофибер перници за поволни

Нашите свилени перници се направени од 100% 22 мама 600 навој, броење свила од двете страни, што е меко и мазн�

Направено од 100% полиестер за микрофибер, оваа нејасна меки перница му помага на вашата перница за креве�

Направено од сатенска ткаенина, уникатните перници за поволни цени нудат не само мека и удобна текстура

Обвилената обвивка за перници на микрофибер е мека и совршена за употреба за добар ноќен сон Дополнител

Перницата за мешавина од свила од свила од свила на Noble Lenen е крајниот во луксузен, реставративен одмор...

Сет на перници за микрофибер со смарагд, хипоалергичен, стандарден сет од 2 Уживајте во Bare Home Premium Ultra Soft Pe

Уникатни поволни перничиња се изработени од 110 GSM микрофибер 100% полиестерска ткаенина, украсена со 3 тес�

Направено од микрофибер ткаенина, уникатните перници за поволни цени нуди не само мека и удобна текстур

Ултрамеки и мазни, уникатни договори со свилени перници од свила се изработени од 100% природна свила од ц

Трансформирајте ја вашата спална соба во стилско повлекување исполнето со удобност и луксуз со пет starв�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серија микрофибер ткаенина, Единствените случаи на перници за поволни цени нуда�

Бидете подготвени за следното спиење со нова сатенска перница и маска за очи поставени од Бетси nsонсон..

Нашата перница е направена од 55% полиестер и 45% вискоза (изведена од бамбус), што го прави дише, свилен, ме�

Уживајте во мирна ноќ на спиење со сетот за броење на листови со леб 300 Овој сет на листови со памук нуди �

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуд

Означете го изгледот на вашиот кревет со комплетот за перници на FleurdeLis Стручно направено од 100% памучен �

Veratex, Inc Supreme Sateen 500THREAD COUNT SWIRT PELLOWCASES, 2 PK : Стандардна големина : 20 "x 30 " Големина на кралот : 20 "x 40 " 100 проценти

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна текстура, туку и о

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатни поволни перничиња нуди не само мека и удобна тек�

Направено од 100% 110 GSM 1800 серии Микрофибер ткаенина, уникатните перници за перници за каросерија за карос�

Scroll