Ново
Бхстенг Мини Сос Шише За Издавање Пренослив За Сосови Прибор ЗА Облекување СКАРА

Бхстенг Мини Сос Шише За Издавање Пренослив За Сосови Прибор ЗА Облекување СКАРА

Достапност: Залиха
DEN 109.76

Карактеристики : 1.Материјал : шишето со диспензерот за кечап е изработено од пластика, безбедно, издржливо, мазно, многу лесно се стиска и може да издржи долготрајна употреба.2.Мини Големина : Лесен за носење, кога одите на пикник или кога не сакате да заземате премногу простор во вашата торба, или кога не можете да поднесете премногу тежина, ова мини шише со зачини ќе биде најдобриот избор.3.Пренослив За Употреба : ова мини шише со стискање може да го украси љубовниот бенто што го правите за вашето семејство и децата.4.Широк Спектар На Апликации : шишиња за цедење Кечап, шишиња за скара, шишиња со зачини што може да се исцедат за ресторани, домашни кујни, излети, уметност и занаети и многу повеќе.5.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Капацитет : Околу 25ml Size : 7, 5x3, 2cm Material : Pppworking Температура : 20 qu ~ 60 ®

Карактеристики

Производи во категоријата

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Бинациус од пазарот На Џојбај.Опис...

Херметички отпорни на истекување капаци со капаче отпорно на истурање Исчистете пластични шишиња со ка

Функција : 1 Погоден за сосови, зачини, предјадења, ореви, зачини, кечап, сенф, мајонез, коцки мраз, парчиња

Јанко произведува садови за вечера и маса за индустријата за услуги за храна, вклучувајќи ресторани, хо�

Опис : шишето со масло е удобно за држење со рачка што не се лизга Покрај тоа, ви овозможува лесно да го ви

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практиче

Опис Едноставно, но практично, можете да чувате зачини како сол, чили во прав, сенф, бибер, итн Погоден за

Шише Со Диспензерот за маслиново Масло Отпорен На Истекување Стаклен Сад За Масло Со Рачка Што Не Се Лиз

КАПАЦИТЕ БЕЗБЕДНО Се Вртат И ИМААТ РАБ БЕЗ ИСТЕКУВАЊЕ за да се осигурате дека вашите сосови и масла ќе о�

Информации за производот Материјал : Керамика Пакетот вклучува : 2 х плоча / 4 х плоча / 6 х плоча чиниите со

Опис : ова шише со сос од стискање доаѓа со цврст капак што ја држи прашината и маглата надвор од шишето, �

Опис : со својот дизајн на четка отпорна на топлина, ова шише со четка за масло може да ви помогне да став�

Scroll