Ново
Морска Ѕвезда Туш Завеса

Морска Ѕвезда Туш Завеса

Достапност: Залиха
DEN 255.84

Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц.Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина.Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти. Лесно чистење, машина/рачно перење во ладна вода. Сув воздух. Уникатен дизајниран за вашите кади за капење, опремен со куки за завеси во Форма На Ц. Висококвалитетна Полиестерска Ткаенина. Еднострано печатење, користејќи техника на сублимација на топлинска боја, долготрајни ефекти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Изработени Од Водоотпорна Полиестерска Ткаенина Со Стилски Дизајнирани Слики Машина За Перење Ладно...

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

Лесно чистење, машина / рачно перење во ладна вода Сув воздух.Уникатен дизајниран за вашите кади за капе�

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

ние сме професионален производител на завеси за туширање .имаме професионална производствена линија, т

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

Машина за перење.Полиестерска Ткаенина.Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење.Напра�

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

Пакет : 1 х Туш Завеса, 12 х Куки Материјал : Полиестер, Пластика Димензии На Производот : Големина С36Х72 " / 90

?Елегантен Дизајн : Овој Комплет За Завеси За Туширање ќе ви Даде Поинаква Новина и Стилско Искуство Усв�

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина еколошка завеса за Туширање и Пластични Куки Во Форма На

Завесата за туширање е изработена од внимателно избрана и темелно тестирана полиестерска ткаенина, кој

①Премиум Материјал И Убав Дизајн】 Завесите За Туширање се изработени од полиестерска ткаенина, која е

Описи на производот Спецификации Големина : Завеса за Туширање 90*180 см / 36*72 инчен материјал : Премиум По�

Додадете класичен стил во вашата бања со Завесата за туширање идизајн! Оваа завеса за туширање со брзо с

Големина : 90см*180 (35ин*70ин) Врвен Квалитет полиестерската облога за туширање служи за здрава и долготрај

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Оваа завеса за туширање е совршен начин да додадете празнична атмосфера во вашиот дом туш завеса :...

Лагер за завеси за туширање од најлонска ткаенина со заглавие од армирана мрежа и метални решетки, голе�

Дизајниран за стандардизирани кади за капење, опремени со куки за завеси во Форма На Ц.Цврста издржлива

● Висококвалитетен материјал, прекрасен дизајн ● завесата за туширање е изработена од 100% полиестерск�

Завесата за туширање има добар водоотпорен ефект, спречува прскање на водата од shower.It исто така, ја штит�

100% Полиестер.Висококвалитетна полиестерска понги ткаенина Големина : 36х72 Инчи, 48х72 Инчи, 60х72 Инчи и 66х72

Материјал : Полиестерска Ткаенина Дизајниран да одговара на стандардизирани кади за капење...

[Стандардна големина] применливо е за повеќето кади и тушеви и може да се користи со прави или закривени

HD печатење : Оваа туш завеси за бања усвои слика со висока дефиниција Нема бледнее Апликација : Дом, бања,

ПРАКТИЧНО И ИЗДРЖЛИВОСо Димензии 72 "W x 78" H, поставата за туширање одговара на секоја стандардна големина

Додадете малку уметничка боја во вашата бања со уникатни и декоративни завеси за туширање 70х93 инчи и до�

ЗАКОО Вафли Ткаенина Таупе Бања Туш Завесаур модерните дизајни добро се совпаѓаат со разни палети на бо

Моделот е дизајниран од дизајнерот НА SPXUBZ, целокупната боја е светла, може да донесе добро расположение

Scroll