Ново
Феилду Акрилик Јасно Градиент Пеперутка Со Цвет Со Дупка, Монистра За Изработка На Накит, Монистра За Изработка На Нараквици, Монистра За Коса, Монистра За Нараквиц

Феилду Акрилик Јасно Градиент Пеперутка Со Цвет Со Дупка, Монистра За Изработка На Накит, Монистра За Изработка На Нараквици,

Достапност: Залиха
DEN 191.84

Описи : . Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, синџир на клучеви, нараквици за пријателство, ѓердани, глуждови, синџири за половината, синџири за очни каприлиси, прстени, може да се користат како подарок за семејството и пријателите. Спецификација : . Големина : 15-41мм со дупка од 1,5 мм околу 150 парчиња. Облик на монистра : Акрилни монистра со дупка. Употреба : Самостојни ѓердани, нараквици, обетки, занаети и друго изработка на накит. Видови : 12 видови(Бела, Зелена, Розова, Црвена, Виолетова, Зелена, езеро сина, Сива, Карамела, Светло виолетова сина, Длабоко Виолетова Сина, Портокалова). Забелешка : . Поради лесниот и фото техничкиот проблем, па можеби има мала разлика во бојата од сликите, ВЕ МОЛИМЕ љубезно разберете. Пакетот Вклучува : . 1 x 150pcs Монистра }вовед Во Производот●нашите мониста се движат во големина од 12 до 41, дијаметарот на дупката е 1,5 mm. широк спектар на бои, совршени за занаети, доволно за да ги задоволат вашите различни занаетчиски или декоративни потреби. Секоја торба со 150 парчиња. €Добри перформанси Децата треба да го користат под надзор на возрасните. ®Широк Спектар На Примена Е Совршен За изработка на разни занаети САМИ, Како што се нараквици, ѓердани, копчиња, висечки орнаменти, приврзоци ,приврзоци за клучеви, продолжетоци за коса, обетки, телефонски ремени, Додатоци за телефони со монистра ,орнаменти, синџири за џемпери, глужд, мобилен телефон и торби декоративни додатоци и многу повеќе! По самото изработка, овие монистра добро ќе се вклопат во расадникот, спалната соба, дневната соба, трпезаријата, кафетеријата, студентската соба и распоредот на галеријата, што исто така може да се примени како декорација на позадината на вашата фотографија; покрај тоа, можете да направите различни додатоци за учество во некои активности. ●Уживајте Во Забавата сами со овие шарени монистра е одличен начин да ја стимулирате внатрешната креативност на вашето дете и да развиете практични вештини.Совршен за дождлив ден и занаети после училиште, додадете кабел, Додатоци и други украси за вашето малечко да може да има експлозија создавајќи свои стилски додатоци. Можете да ги користите овие обоени монистра за да направите разни ракотворби и да им ги дадете на вашите родители, сестри, браќа, пријатели или колеги како персонализирани подароци на родендени, годишнини или празници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

Стерлинг Сребрени Рефлексии Црвена Емајлирана Те Сакам Мушка Материјал : Примарна Чистота : 925|Должина �

Scroll