Ново
Женски Бодиконски Фустан

Женски Бодиконски Фустан

Достапност: Залиха
DEN 319.84

Упатства За Нега : Машинско Перење. Тип На Вклопување : Редовно Вклопување. Ткаенина : Ликра. Тип На Ракав : Без Ракави. Шема : Боја Блок. Вратот : Круг Вратот. Стил : Бодикон. Примиум Квалитет. Зелзис Бренд Производ. НАПРАВЕНО Во Фустан За Тело На Жена Во ИНДИЈА.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД ГРАДСКОТО СТУДИО и откријте ги сите стилски парчиња што

ДАМСКИ Тенок Секси Фустан Со Долги ракави Со Долги ракави Со Долги ракави Е парчето што го баравте...

Беспрекорен непроѕирен фустан од бодикон од микрофибер Безвременска Мода Различни бои се вклопуваат в�

Едноставен, мек и удобен,погоден за повеќето форми на телото.Црн Елегантен Обичен Бодикон Женски Фустан

Жените Секси Печатени Колк Заврши Сплит Без Ракави Надвор Рамо Краток Ракав Фустани Жени Секси Печатен�

Scroll