Ново
Јубатуо Женски Летен Лежерен Лабав Еднобоен Фустан Ракав О Џеб На Вратот Макси Фустани За Жени

Јубатуо Женски Летен Лежерен Лабав Еднобоен Фустан Ракав О Џеб На Вратот Макси Фустани За Жени

Достапност: Залиха
DEN 1.00

Продавницата јубатуо е посветена на обезбедување На клиенти Со висококвалитетни, удобни, модерни, висококвалитетни и ефтини производи за облека за да ви обезбеди најудобно искуство за купување.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн. Лесно се спарува со чизми, слаби хеланки за трендовски изглед во пролет, aut и зима. Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложување, виси на суво.Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Меко е и удобно и ќе Ви се допадне кога ќе го примите.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина.Информации за производот : Сезона : Сите Сезонски Пол : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Темпераментна Должина На Патување : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Фустан Лесен И Мек - Овие Женски Фустани Изработени Од 85% Памук,15% Лен Дише, Мека, Пријателска За Кожата И Удобна, Ви Овозможуваат Кул И Дише носејќи искуство,Ве Држи Подалеку Од Летната Топла Температура. Овој Секојдневен Моден О Вратот 3/4 Ракав Лабава Одговара Макси Фустан Се Многу Стилски и Разноврсна. Лабавиот Стил На Облекување Со Едноставен Дизајн Е Совршен За Секојдневно Носење И Никогаш Не е Надвор од Мода. Суштинско Значење за Секоја Мода Жени или Девојка!. Прилика : Едноставен И Елегантен Дизајн Го Прави Погоден За Сите Секојдневни Носења И Свечени Прилики Како Секојдневна,Работа,Забава,Патување,Плажа,Канцеларија,Ноќ За Состаноци Итн.Погоден за секојдневно носење Во Пролет/Лето,, и ако сакате, одговара и за сите сезони. Предлози : 1. Пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите, изберете ја големината според неа. 2. Машинско перење или миење раце со вода со ниска температура, користејќи благ нежен сапун, без белило. Квалитет На Кој Можете Да Му Верувате : Вашето искуство е наш врвен приоритет, поради што секое купување е поддржано од нашата гаранција за задоволство на клиентите. Доколку не сте задоволни со вашето купување, ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37.80" Половината : 78см / 30.71" Колк : 92см / 36.22" Должина :

Големина : S Биста : 82cm / 32.28" Половината : 68cm / 26.77" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 77cm / 30.31" Колк : 90cm / 35.43" Големина : М

Пол : Жени Жена, Дами Дама,Женски Стил : Женски Боемски Фустан, Женски Долги Макси Фустани, Женски Летни Ф�

Едноставноста и стилот одат заедно со фустанот на софија Вергара Тоа е тој фустан со лизгањенаиодење шт

Женски Летни Фустани Со Печатени Џебови Голем Замав Без Ракави Долг Фустан на Екипажот ве Молиме провер

Чувствувајте се на леснотија со овој прекрасен излив фустан од пионерската жена Изработена во мека тка�

фустани за жени свечени фустани за жени фустани со плус големина полуформални фустани за жени летни фус

Оваа ткаенина За Макси Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и прол

Оваа ткаенина За Макси Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и прол

ОПРЕДЕЛУВАЊЕПинафор Фустан Лабави ОПИСИ Одговара Тип : Лабава Проегирна : Без Истегнување : Материјал Ш

Пронајдете ја вашата нова омилена облека со фустанот за прошетка низ детална детална детална облека од

Времето и Tru женското едно рамо макси фустан е во опуштено вклопување, деколтето имаа шутници со внатреш

Женски Долг Фустан, Без Ракави Обвиткан Вратот Без Грб Врвка Тенок Фит Фустан За Забава Коктел Вечер ...

Женски Обичен Печатење VВратот Чипка Прашка Здолниште Сонце Здолништеопис1 Специјално печатење / спој�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Макси Фустан, Секојдневни Долги Фустани, Цветен Фус�

Забелешка!!!Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И На

Овој прекрасен макси Со Бела Ознака се одликува со исечени раменици и странични џебови...

Женски Обичен Фустан За Печатење Во Облик На Срце Тркалезен Џеб За Вратоврска Фустан Со Кратки Ракави К�

Женски Боемски Цветен Принт Макси Фустан Со Кратки Ракави Тркалезен Врат Плажа Течен Фустан На Плажа Ка

: 4 XГолеми САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Рамо : 74cm / 29.Добредојдовте во сафуни !Со цел да се зголеми задо�

Лесно како летниот ден, времето и нивото на макси фустан е проток, стилски и тотално подготвен за презем�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕК : 34 Биста : 87см / 34.25" Должина : 129см / 50.79"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 59см / 23.23" Половината : 75см / 29.53" Рамо : 41�

Scroll