Ново
Омечи Менс Зимски Топли Капи За Плетење Обичен Череп Манжетна Од Грав Тобоган Плетено Капаче

Омечи Менс Зимски Топли Капи За Плетење Обичен Череп Манжетна Од Грав Тобоган Плетено Капаче

Достапност: Залиха
DEN 2.33

КВЗНДЗГР ОМЕЧИ Машки Зимски Топли Капи За Плетење Обичен Череп Манжетна За Манжетни Тобоган Плетена Капа Тартан, Акрилик. Миење Раце Само. ГОЛЕМИНА И МАТЕРИЈАЛ : Димензии На Производот (ВО) : 55 инчи * 55 инчи * 95 инчи. Шалот содржи 80% акрилик. Текстурата на акрилик е многу добра, а исто така е многу топла. Висококвалитетниот материјал ќе ви донесе удобно искуство. ПРИЛИКА : Дамите можат да ја носат оваа шамија за секојдневно носење. Може да се совпадне со јакни, џемпери, џемпери, долни јакни итн. Можете да го носите на секое место, како што се училиште, банкет, отворено и друштво итн. Прекрасна шамија дефинитивно ќе го додаде вашиот шарм. Можете да го носите со себе и да го ставите во вашата торба, многу е лесно да се чува. ДИЗАЈН : шалот е триаголен, а овој дизајн ја прави шамијата поразновидна. Рачно изработени, плетење занаетчиство. Карираната шема на шалот со дизајн на реси е модна класика која никогаш нема да се промени. Марамите се достапни во многу бои за да одговарате. КАРАКТЕРИСТИКА : Различна од традиционалната густа шамија, оваа шамија не само што е многу топла, туку и многу лесна, што нема да ви донесе дополнителен товар. Мекиот материјал и процесот на плетење ја прават шамијата неиритирачка за кожата. ПОДАРОЦИ : модерен шал е најдобриот избор како подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели. Ние исто така ќе го совпаднеме со извонредно пакување. Ниту една дама нема да го одбие тоа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Описr r.ова е капа специјално дизајнирана за жени Изработен е од висококвалитетен материјал, лесен, издр�

1 КОМПЈУТЕР Капи Плетени Бејзбол Капа Кул Капи Девојки Шапка За Трчање Женски Капи За Бејзбол Капи Бејзб

Унисекс Широк Волнен Појас Рамен Врв Федора Капа Партија Црковни Капи Капа Специфики Пол : Жени,Мажи Сез

Гувпев е посветен на обезбедување на клиенти со здрави, еколошки, лесни за употреба, висококвалитетни и

Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предме�

Возрасни Мода Печатење Сонце Шапка Шапка Рибар Шапка Слив Шапка Отворено Кофа Шапка : 100% сосема нов и ви�

Име на одделот : Возрасен Материјал : Памучен Пол : Унисекс Стил : Тип На Лежерна Лента : Прилагодлив Број �

Зимски Унисекс Мода Цврст Кадифе Задебелена Топла Лигавче Плетена Капа Од Волна Капа Волна За Жени Лине

Жените Индија Шапка Муслимански Рак Хемо Шапка Шамија Турбан Глава Завиткајте Капа Спецификација : 100% с

Машка И Женска Летна Мода Секојдневна Крема За Сончање Капа За Бејзбол Капачекарактеристики : изработе�

Обем на главата Биста : 5658см / 22.0522.83" Должина : 25см / 9.84" Ширина : 25см / 9.84" Висока : 13см / 5.12" Машка И Женска Мод

Пол : Унисекс што добивате : 1x Сонце Хатокација : Плажа, На Отворено Погоден за обем на главата : 5862cm3.It брз�

Scroll