Ново
Женски Обични Панталони-Широки Модни Рекреативни Фармерки Со Висок Струк Опуштени Цврсти Панталони Со Широка Нога Жолта

Женски Обични Панталони-Широки Модни Рекреативни Фармерки Со Висок Струк Опуштени Цврсти Панталони Со Широка Нога Жолта

Достапност: Залиха
DEN 335.84

[материјал] овој пар комбинезони е изработен од висококвалитетна ленена ткаенина, која е удобна и лесна, и може директно да контактира со кожата и содржи 80% памук. Издржлива растеглива ткаенина и шевови, така што не мора да се грижите дали ќе се кинат. [карактеристики] прилагодливиот ремен и бравата на ременот се лесни за носење и полетување. Предниот џеб е голем и лабав, покривајќи ја маснотијата на нозете и задникот. Таа е погодна за речиси сите луѓе од различни големини. Интегрираниот дизајн ги прави вашите нозе да изгледаат подолги, а дизајнот на ременот за рамо ве прави да изгледате помлади и поактивни. [појавување] ткаенината не е премногу тенка или премногу густа, погодна за пролет / лето /umn; може да се совпадне со кошула со долги ракави, Маица, чизми итн., што е лесно да се совпадне и погодно за одмор. [повод] женските комбинезони со еднобојни комбинезони се погодни за секојдневно слободно време, викенд, училиште, работа, состаноци, забава, излегување, отворено, туризам, градина итн. Ве молиме внимателно проверете ја соодветната табела со големини за да одговара на соодветната големина. Ви благодарам многу. Забелешка : оваа табела со големини е стандард За азиска големина. Европските и Американските клиенти сугерираат две големини поголеми од вообичаеното. Вовед во производот : Женски Секојдневни Панталони Користи Женски Широки Панталони За Нозе Памучни Ленени Панталони Прави Панталони Секојдневни Панталони. Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите нашите женски панталони со доверба!Изберете ги нашите женски панталони, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!!. Големина Шема : Големина : И Големина. : Мала Етикета-Големина : 30 САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 25.98-29.92 "Колк : 41.73" Должина : 40.16 " Големина : М Големина. : Средна Етикета-Големина : 31 САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 27.95-31.89 "Колк : 44.09" Должина : 40.94 " Големина : Л Големина. : Голема Етикета-Големина : 32 САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 29.92-33.86 "Колк : 46.46" Должина : 41.73 " Големина : XL Големина. : Х-Голема Етикета-Големина : 33 САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 31.89-35.83 "Колк : 48.82" Должина : 42.52 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Етикета-Големина : 34 САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 33.86-37.80 "Колк : 51.18 " Должина : 43.31". Дополнителни Спецификации : Женски Панталони Бои : Жолтеникави Панталони Големина : XXLMaterial : Памучна Ленсезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен, Моден, Удобна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони. Совет : за да избегнете губење време, внимателно проверете ја вашата големина пред да ја купите. Ви благодариме за поддршката и разбирањето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Потпис Од Леви Штраус И Ко Женските Слаби Фармерки со Висок Пораст се предодредени да бидат пар во вашио

Слаби инспирирани од гроздобер со заоблен грб, широк контура на половината и џебови за размавта Седи по�

Оставете Му На Ли да дизајнира пар фармерки за совршено да одговараат на женските гени Колекцијата Флек

Потписот од Леви Строс и Ко ™ Midенските средни фармерки на жените се предодредени да бидат пар во вашата

Модни Жени Фармерки Тексас Дупка Женски Висок Струк Истегнување Тенок Секси Панталони Со Моливкаракте�

Големина : XS Половината : 56cm / 22.05" Колк : 76.5 cm / 30.12" Должина : 103cm / 40.55" Големина : S Половината : 60cm / 23.62" Колк : 80

Жените Мода Секојдневен Еднобојни Одблесокот Панталони Фармерки Џеб Панталони Женски Фармеркипровере

Дали ви треба удобен, класичен стил со модерен пресврт? Ние сме на тоа Овие разноврсни фармерки од фарме�

Loveе го сакате изгледот и удобноста на овие бели женски панталони за истегнување на жените! Овие пантало�

Големина : С Половината : 68см / 26.77" Колк : 88см / 34.65" Должина : 94см / 37.01" Големина : М Половината : 72см / 28.35" Колк

Супер слабиот Jeanан Jordордош, Супер слабиот Jeanан е еден од нашите најдобри продавачи Создаден со ткаенина

Овие избледени славни тексас џегингс од тексас се стилски и удобни Истегната ткаенина и едноставниот д�

Освежете ги најважните работи за гардероба со овие стилови што мора да ги имаат од иконата Глорија Ванд�

Сезонските фармерки од Jordордаче Слаби фармерки од средниот пораст се испробани и вистински омилени; Ов�

Секојдневно суштинско значење со кое не можете да тргнете наопаку, овие удобни и стилски Terra & Sky Womensенск�

Потпис Од Леви Штраус И Ко.? Целосно Обликување Фармерки за Чизми се фармерки кои ја сакаат вашата форма!

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Шенг Киксинг од Пазарот Џојбај.Спецификации : М

Ткаенина : 89,7% Памук, 8,1% Полиестер, 2,2% Спандекс Ткаенината има одредено истегнување.Грижа : ладно миење В�

Зачекорете во Овие Ретро Мае Фармерки За Подигање Од Wrangler® и прифатете ја вашата внатрешна каубојка со �

Слушнавте десно : фармерките на bellвончето се официјално од фармерките на Софија од Софија Вергара Исклу

Jordorache Mid Rise Super Skinny Jean има пораст од 9,25 инчи Ова вклопување се заснова на најпродаваната суштинска висока

Scroll