Ново
Став непознат женски FAU кожа со двојно гради блејзер

Став непознат женски FAU кожа со двојно гради блејзер

Достапност: Залиха
DEN 0.67

Блејзер со двојно гради на ставот Непознат е мешавина од остри кроење и декадентно украсување. Направете ја вашата изјава со овој Faux кожа блејзер со врвови скули, опремени копчиња со врежани половини и златен тон за да го надминете вашиот полиран изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. Peak Lapel. Двоен гради со врежани копчиња. Кожна кожа. Џебови од размавта на страните. Faux кожа : 100% полиуретан. Миење на рака или суво чисто. Увезени. Faux кожа со двојно градење блејзер за жени од став непознат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јакна,

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворен Преден Блејзер Кост�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Обични Блејзер Јакни За Жени Отворени Предни Засечени Јака Костум Кардиган Канцеларија Дами Јакна Днев

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : блејзер со плус големина,блејзер јакни за жени,женски блеј�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Кардиган Јакна, Зимски Топли Блејзер Јакни, Надворе�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 58см / 22.83" Должина : 71см / 27.95" Големина :

Шик и софистициран, Овој Став Непознат Краток Блејзер од Вештачка Кожа додава мешавина од напнат стил в�

Материјал : Полиестерзиза шема : Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 90см / 35.43" Ракав : 58см /

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Овој пат и долгиот блејзер на жените е совршен додаток на секоја облека Овој блејзер за мода напред лесн

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА ЗА ОБЛЕКА 24 часовен одговор на линија Qslessслободен враќа НЕКОЈ ПРАША

Сезона : Спринф И Aut Пол : Жени Материјал : Полиестер Должина На Ракавот : Долг Ракав Јака : Ревер...

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Уорча Вечерна ЗабаваРевер Со Долги Ракави Со Цврста Боја Блејзер Женски палто детали за Производот Оди

05" Големина : М Големина Едноставно фрли и оди.Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен, Сек

Прекрасно откритие од став непознат! Овој кадифено блејзер, изработен во супермек со кадифе, е прекрасн�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Блејзер, Блејзер Јакна, Отворена Предна Блејзер Јак�

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Блејзер, Блејзер Јакна, Бизнис Блејзер Јакна, Работа Б�

качулка со патент качулка женскозелена качулка женски и блузавиолетови блузи за женски качулки со качу

Со ласкав појас за вратоврска и трендовски влошки за рамената, Блејзерот За Вратоврска на Скуп оди пода�

Материјал : 90% полиестер+10% спандекс Овој фустан со блејзер со ревер доаѓа со целосна постава.Мека и удоб

Канцеларија подготвена? Blazer на ракав за гребење на Scoop е роман на традиционален изглед...

мали девојчиња пес јакна кратки ракави блузи за жени обични летни слатки бели врвови сомотски блејзер ж

Scroll