Ново
САД, преносно ќебе потопло

САД, преносно ќебе потопло

Достапност: Залиха
DEN 175.52

Чувајте ги ќебињата и душекот пријатно, топло и суво со Ирис САД, преносно ќебе потопло. Едноставно лизгајте го цревото под ќебето, оставете го да работи, и имате тостично место за да се завиткате. Поставките за автоматско тајмер ви овозможуваат да го поставите грејачот на ќебето да работи за да создадете идеални услови за затоплување и кога сакате само малку додадена топлина за точно да одговараат на вашите потреби. Овој едноставен мал грејач е совршен начин да ги загреете работите околу вашиот дом. Загрејте ги и исушете ги ќебињата со ова лесен за употреба преносно ќебе потопло. Цревото за проширување се протега до 22 ”и обезбедува широко распространета покриеност на топлина. Поставките за автоматско тајмер оставете го ќебето потопло да се исклучи по 10, 20 и 30 минути. Должина на кабелот : 6,6 стапки Димензии : 14,56 "L x 5,90" W x 7.24 "H.

Карактеристики

Производи во категоријата

карактеристично Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше ч

DII нуди целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на квалит�

Бидете сигурни да го богатите ова блажена марија кралска кадифен Рашел фрлано ќебе од северозападната �

Карактеристики На ПроизводотхипоАлергенски, Мек, Дише.Совршен за луѓе со чувствителна Кожа или Алергии

● Супер мек Микрофибер : ова ќебе е направено од 100% Висококвалитетен Микрофибер, кој се чувствува свиле�

Материјал : Фланелен Големина : 80 х 120см 100 х 150см 130 х 150см 150 х 200см Подарок : Навлака за Перница (без јадро н�

Фланелен Руно Фрли Ќебиња За Кауч или КреветКадифен И Топол 330gsm Лесен Микрофибер Ќебе За Домашен Тросед

Тигар печати фрли ќебе во повеќе бои! Достапно во 2 големини : 30 "х 40" или 42 " х 60" 30 инчи на 40 инчи е одлична г

МАСТИЛО+БРШЛЕН Рив Ручаше Фрли аква 50х60" ова меко акрилно фрлање се одликува со секаква рушење за дополн

Создадете шарена и зрачна вибрација околу вашиот дом со едноставно Daisy 50 "x 60 " Темно кобалт сино хипстер �

Меки 50 "x60 " фрли ќебе за софа материјал за патување со скут : 100% полиестер (фланел руно) Големина : 50 "x60 " За

Овој преголем текстуриран екоplush ™ фрла е совршена големина и тежина за најобичните вибрации...

Среќен Татковци Ден Ќебе Што има во пакетот : 1 х Ќебе Посебна Карактеристика : Лесен Стил : Модерен...

Подгответе се и додадете блажено мека текстура во вашиот кревет, кауч или омилено столче со VCNY извајана

Загрозете во оваа официјално лиценцирана НБА „Униформа“ возрасни удобни фрлања со ракави од страна на

Земете пријатно оваа сезона со PegasSports NCAA вертикално карирано фланел, Fleece Sherpa ќебе Ова ќебе е дизајнирано

Ќебето на камионот е направено од мека и висококвалитетна ткаенина Тоа е мека, топла, пријатна и издржли

Збогатете го вашиот дом d? Cor со оваа зачудувачка Tissavel Gunmetal Color Faux Fur Фрла ќебе или кревет Tissavel е познат как

Scroll