Ново
Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 9 inseam, до 3xl

Машки и големи машка машка и голема машка машка шорцеви 9 inseam, до 3xl

Достапност: Залиха
DEN 319.68

Карго -шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност. За реално, овие лоши момчиња имаат 4-насочно истегнување, ткаенина што се појавува во вода и корисен џеб за складирање на вашата микс за патеки и други најважни авантури. 86 % најлон/14 % спандекс. Машинско миење ладно; измијте со слични бои или одделно; Само нехлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо; Не користете омекнувач на ткаенини. Земја на потекло : Увезен. Fit : Атлетски вклопување. 9 "Inseam. 4-насочен истегнат најлон ткаенина. Вода отвраќа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fielder носи класика со брзина со оваа светлина и флексибилна патека кратка Дизајнирано со модерно, удобно

Дизајнирано со вашата следна голема авантура во умот, машкото руно џемпери од Bonobos се направени со мешав

Карго шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност За реално,

Карго шорцевите на Филедер не ја поминуваат лесната рута кога станува збор за функционалност За реално,

Кога топлата авантура се јавува, облечете ги овие тешки, водни отпорни шорцеви од филер Со Ripstop ткаенина

Преземете го денот со машката стрии 2во1 шорцеви од Bonobos Овие шорцеви беа дизајнирани со ткаени ткаени тк

Scroll