Ново
Младинска јакна од клик

Младинска јакна од клик

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Водоотпорна ткаенина до 1.000 мм, ткаенина што дише со врзана микро руно, 96% полиестер, 4% спандекс, обичен ткаен за шифра, прицврстен аспиратор со еластична на предната страна, реверс калем на задниот дел, еластична врзувачка манжетна и полите, десен џеб на градниот кош со џеб на градите со џеб на градите со Зипер, џебови со патенти на страна, 14,1 мл по единица ткаенина водоотпорна до 1.000 мм. Ткаенина за дишење со врзана обвивка за микро руно. 96% полиестер. 4% спандекс. Обичен ткаен Shoft Shell. Прикачен аспиратор со еластична однапред. Обратна калем патент на центарот на предниот дел. Еластична врзувачка манжетна и полите. Десен џеб на градите со патент. Џебови од патент од страна. 14.1 ул по единица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Отворено Поло Клучен збор : Атлетски Врв;Голф Поло Кошула;Кошула Со Кратки Ракави;Обична Кошула;Ко

Кога е време да се слошиме, Jексон е вашиот совршен партнер Оваа полузип што дише, влага што ја гуши влага

Затворање на копчето Машина За Перење табела : Големина : S Биста : 112cm / 44.09" Рамо : 46cm / 18.11" Должина : 75cm / 29.53"�

100% полиестерско блокирање, отстранување на влага, Самојака, плакета Со Три копчиња, Напред рамо, Отворен

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба...

Додадете го овој маж, кратки ракави, ленти за сенка, голф поло, во вашата гардероба за голф Изработено со

Додадете го овој маж со кратки ракави мини бар лента за изведба на голф Поло во вашата гардероба за голф

НОВА Пума МАТР Киви Лента Голф Поло / Кошула Бренд : Пума Стил : МАТР Киви лента Боја : Морнарица Блејзер /

CQR Машка Поло Кошула, Тактички Кошули Со Долги И Кратки Ракави, Лесни Голф Кошули Со Суво Вклопување, КОШ�

Изведете го најдоброто, без разлика дали се на врски или да направите презентација за продажба...

Класичен шарен поло во ултра лесна маичка за влага за влага за супериорна удобност во топлото време...

00% полиестерско руно, ПолуПатентот Хелса го надградува лесниот стил Ова меко руно е привлечно одвнатре �

Сезона : Лето Пол : мажи Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Мешавина Од Памук Должина на ракавот

Големина : С Биста : 108см / 42,52" Рамо : 45см / 17,72" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 72см / 28,35" Големина : М Биста : 113см / 44,49

100% полиестер, Отпорен На Вода, лесна ткаенина од школка, Потсмев на вратот со штитник за брадата, патент �

Машка Секојдневна Есенска Печатена Маица Свртете Ја Јаката Долги Ракави Маица Машки Долги Ракави Ладен

CB Weathertec ветер и отпорен на вода лесен и лесен врат за исмејување со целосен патент на џебови, рефлектира�

Удирањето на врските или задниот двор, ниту еден кошула за голф Поло е вистинскиот избор Одликувајќи се

Направено за оние денови кога времето повикува на нешто повеќе, овој слој отпорен на вода се впушта во н�

Scroll