Ново
Машки фанатици брендирани црвени црвени црвени црвени карики

Машки фанатици брендирани црвени црвени црвени црвени карики

Достапност: Залиха
DEN 608.00

За време на поладното време, чувајте ги вашите црвени црвенило на Синсинати, кои се прикажани во овој тресење на пулверната качулка од брендирани фанатици. Се одликува со печатени графики на Цинсинати црвени, истакнати со спротивставениот влечење. Поставата за микрофлече, исто така, обезбедува дополнителен слој на мекост и топлина. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Худ со влечење. Официјално лиценциран. Поставата за микрофлеици. Долги ракави. Застани. Графики за печатење на екран. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Увезени. Prontеб на предната торбичка. Бренд : Брендирани со фанатици. Застани. Материјал : 100% полиестер. Худи со средна тежина погодна за умерени температури. Худ.

Карактеристики

Производи во категоријата

Reds MLBT2957 тресете бесплатно испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори �

Sport Cincinnati Reds Gear што вели дека сте побожен поддржувач низ секое влегување, а потоа некои кога ќе ја собере�

Однесете го вашиот случајно носење на кругот на победникот со оваа маица на Синсинати Црвените Трифект�

Scroll