Ново
Стил мека кадифен сон за очи, маска, пораст и мелење

Стил мека кадифен сон за очи, маска, пораст и мелење

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Тивки го умот и опуштете се со нашата мека маска за очи за спиење во стил U. "Rise & Grind " е пораката на оваа маска за очи и оваа маска ќе ви помогне да го направите токму тоа! Нашата мека маска за дишење на очите е совршен подарок за секој да помогне и да донесе длабок и непрекинат сон. U Стил мека кадифен сон за очи, маска за очи, пораст и мелење мека кадифен сон за очи. Дише. Црна раб. Удобна, свиленкаста црна еластична лента. Одлична идеја за подароци или порибување. Мерки 9,2 "L x 0,43" W x 3.5 "H.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scroll