Ново
Њујоршка женска плус големина реверзибилна тексас јакна

Њујоршка женска плус големина реверзибилна тексас јакна

Достапност: Залиха
DEN 607.84

Оваа класична јакна за камиони со тексас од Овес Newујорк е полна со изненадувања. Тоа е реверзибилно - едната страна е уништена тексас, другата е безвременска карирана шема. Ова е како да добиете две јакни за цената на една. Помислете на можностите, сè оди со џин јакна, но превртете ја и можете да додадете карирана на кој било изглед. Многу забавно. Материјал : Деним страна : 75% памук/25% полиестер; Карирана страна : 80% памук/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Fit : Modern. Тежина : лесна. Јака : јака од точка. Затворање : Снеп фронт. Ракави : Долги ракави со манжетни за копчиња. Ockебови : Две странични џебови и две копчиња од градите на градите. Карактеристики : реверзибилни; Едната страна тексас и едната страна карирана; Денимската страна има уништени акценти. Реверзибилна тексас јакна за жени со плус големина од овес Newујорк.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свежо преземање на утилитарен изглед, оваа тексас јакна може да се врзува на половината за структуриран

Дизајнерот го интегрира дизајнот на половината за влечење со копчето предниот дел од Zipup, безбојните и р

Класична, но различна стилска тексас јакна, дизајн на пилум за тенок половината, погодна за целото време

За нас : бренд плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Се надеваме дека нашата облека мо

Celebrityенската јакна на славните розова е класична средба со стил! Оваа кул, опуштена фит јакна има светло

Кулхаус цела сезона тексас јакна Оваа тексас јакна има деколте на колачи, затворање на копчето надолу, д

Дефинитивен главен тексас за да го издигнете вашиот изглед, оваа јакна е исечена на класично вклопување

Предупредување за нов стил! Деним Шакет на Аливија Форд е совршено ново ажурирање на вашата основна тек�

Денимската јакна на Celebrity Pink е совршен додаток на вашата модна гардероба! Оваа суперслатка јакна има пре

Изработена е од густа и топла тексас ткаенина, која станува мека и удобна по миењето...

За нас : Модна облека со плус големина, инспирирана од потребата на нејзините клиенти Продолжувајќи со к

Јакната за тексас на влечење е стил на фрлање што ќе му даде без напор на кој било ансамбл Карактеристик�

Се сече со структуриран тексас со предни џебови, изречена јака и појас на половината Носете ги на оние н�

Измината тексас јакна еластична е погодна за пролет, есен и зима, со себе го внесува трендот на тексас во

Scroll