Ново
Менс Скекерс опуштено се вклопува во очекуваната влечка од Лармерн

Менс Скекерс опуштено се вклопува во очекуваната влечка од Лармерн

Достапност: Залиха
DEN 343.84

Чувајте го удобноста и убавиот стил во поладно време со опуштено вклопување во Skechers (R) очекувано чевли X - larmen. Мека ткаенина од микрофибер горниот дел во лизгање на обична удобност ладно време за влечење на временски услови со акценти за шиење и преклопување. Мемориска пена за меморија, флексибилна мида. Горна мека ткаенина од микрофибер. Мека факс -јака за крзно. Лизгајте се на лежерна удобност за удобност, дизајн на лов. Мекиот микрофибер со тужено-финичен изглед и чувство. Акценти за шиење. Зашиени валани споеви со детали за пети. Акценти на странични и потпетици и шиење. Преклопување на панелот со потпетици со вез на лого. Нежните чисти инсеп -панел со вез на логото на Skechers. Двојна странична еластична панели за лесно лизгање на вклопување. Подготвена јака. Мека топла факс-фур и кадифен ткаенина за чевли. Опуштено вклопување 360 (R) дизајн за пространа удобна вклопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Покажете му на тато колку го цените со овие екстракомфорни измами! Шармантните везени детали му кажуваа

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Оставете и излезете во балистичката Грото разноврсен и модерен чизми дизајниран да ве однесе на нови в�

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

Dearfoams Mensight Side Sidth Microsuede Clg со влечки од камшик додадете допир на стил на нашиот елегантен, пријатна затнув

Целокупната удобност е само еден чекор подалеку со овие ДФ од страна на Дарфоамс Машки Поло затворен па�

Вратете се и опуштете се во влечките за прошетки по територија Оваа лизгачка стилизирана MOC има оригина�

Кога мислите на Lugz, мислите за класичниот Strutt LX чизми за наследство што не изгледа добро, исто така се чу

R5 B нуди внимателно изработена мешавина на удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електрична ен

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со машката конвој Издржлив и безбеден со постепена јака и јазик

Завршете ја работата со Savoy SR, отпорен на лизгање Оксфорд што ќе ве однесе цел ден и цела ноќ Удобно и мод�

Класичното затнување само што доби модерно ажурирање! Поставата Supersoft создава пријатно комбо со аморти�

Луксуз за секого Тоа е инспирацијата зад нашата најнова колекција, Fireside Овие висококвалитетни, прифатл�

Buster Putling on Harness Boot од Dingo ќе ви помогне да се стави крај на потрагата по ладен пар чизми за мото лента...

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

Scroll