Ново
лажно рекламирање розово ув омбре -камшик

лажно рекламирање розово ув омбре -камшик

Достапност: Залиха
DEN 1.33

Канализирајте го вашиот внатрешен супермодел од 90-тите-и вклучете го светлиот-со сјај-во-темни, лесни синтетички трепки за факс што испорачуваат шарен одблесок на волуменот во лесна примена. Лажно рекламирање розово UV ombre lash. 1. Внимателно извадете ги трепките од послужавникот, зафаќајќи го бендот - никогаш влакната! 2. Измерете го камшикот против окото, исекувајќи го вишокот. 3. Нанесете лепило за камшик (не е вклучено) на опсегот и почекајте лепак за да се засили. 20-30 секунди треба да го направат трикот! 4. Ставете ги трепките што е можно поблиску до природните трепки. Voila, va-va-волумен! Со соодветна грижа, синтетичките трепки може да се користат до 20 пати . може да се носат до 20 намени. Наменето за сите должини на камшик.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бидете празнични Со Л А Бои Драматифлеш Лажни Трепки Стилскиот Сјај е пар вкрстени црни трепки со сјај л

Очите на Ноќта на вештерките за овие вештерки и диви верзии на вашите омилени фалсификати Драматичните

Никогаш не е доволно трепет и пената со L.A бои драматилаш Xtra динамични трепки! Луксузно волумен, полна и �

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава Ентони од пазарот На Џојбај.Лажни Трепки Трепките

Добредојдовте во Гзвццвсн продавницаДобредојдовте во мојата продавница, се надевам дека имате добро ш

Пакет од 2 ЗА УПЦ : 074764622105овој смел и пенлив стил на трепки се повеќекратно употребливи, лесни за нанесув

Повеќеслојни вкрстени влакна со секси должина (1218мм) и луксузен волумен што се зголемува од внатрешното

Witchy & Wild, IEnvy By Bick 3 D колекција Лажните трепки се крајната 3 D Flash Fantasy за Ноќта на вештерките Изразувајте ги

Pressел Притиснете На Самолепливи Трепките Имаат завршна обработка со вкрстен дизајн за да додадете долж�

Класичните Вештачки Трепки ШАНИ САМОУВЕРЕНО се издржлив единечен пар трепки кои сигурно ќе привлечат в

Arел?с трепките # 137 црна се совршени за секоја посебна пригода или ноќ во градот Овие смели трепки го дава

Наслов на производот : Серија Дсд Кратка Пржена Коса Вештачки Влакна Лажни Трепки 7 Пара меко Стебло Зго�

Отворете ги очите со Кластерот на Ардел Виспис #601 Овие се прецизни инженерски трепки кои се пократки на

Мејбелин Трепки Сензационални Претрупан Со Масло Мешавина Многу Црна 9,5 мл Трепки Сензационални Претру

"Girly очи " Duuutear Secret Line "Air " Неверојатно светло како "воздух " и неверојатно меки трепки Соработуваше со јап�

Очите на Ноќта на вештерките за овие вештерки и диви верзии на вашите омилени фалсификати Драматичните

Очите на Ноќта на вештерките за овие вештерки и диви верзии на вашите омилени фалсификати...

Лажното рекламирање Faux Full Color Lashes во Бада Бинг се лесни за лесни за примена на вегански трепки сега доста

БЕФОЛАН е професионален бренд за лажни трепки со зрело искуство Основани сме за да создадеме лажни треп

Текстурирани и испреплетени трепки за среден волумен Совршените трепки во салонот им овозможуваат на с

Scroll