Ново
Radar Renegade R T LT275 60R 123 123 120 QUIE за лесни камиони

Radar Renegade R T LT275 60R 123 123 120 QUIE за лесни камиони

Достапност: Залиха
DEN 3072.00

Целокупната солидна теренска гума, Renegade R/T на Радар нуди возачи на лесни камиони и SUV-те исклучителни перформанси надвор од патот, плус удобност на патот. Обезбедување на супериорно ракување и тивко, непречено возење на патот, Renegade R/T е изграден за да им даде на возачите надвор од патот што им се спротивставува на гумата од кал, а неговиот двоен дизајн на страничните страни им овозможува на возачите да го изберат изгледот на нивните гуми. Компјутерски оптимизирани големини на блок на шари работат со повеќе странични жлебови и аголни сипи за подобрување на влечење на и надвор од патот. Робусна, 3-градежна конструкција ја зголемува стабилноста на сите површини и обезбедува дополнителна отпорност на пункција. Широките блокови на центри за грло го зајакнуваат ракувањето и стабилноста, истовремено промовирајќи дури и носат подолг живот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Parada SpecX на Јокохама е гума за сите сезони која е наменета за употреба на купеа, седани, Џипови, Теренци и с

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Arroyo Tamarock M / T LT33 X12.50 R18 122 Q FOVERVIEWDESESINGED за употреба на џипови, лесни камиони и SUV, Tamarock M / T од Arroyo е гума за тер�

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Goodtrip GS07 H / T 265 / 70 R17 115 TOVERVIEWGoodtrip gs07 H / T е теренска гума за автопат која е наменета за употреба на лесни кам

Bridgestone alenza 001 LT235 / 45 R20 96 W bsw сите сезонски Гуми bridgestone alenza 001 LT235 / 45 R20 96 W bsw сите сезонски Гуми Одговара : 202223

Arroyo Eco Pro H / T 265 / 75 R16 116 TOVERVIEWA автопатска гума, Eco Pro HT од Arroyo е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV...

Kumho SolHA31 е турнеја, цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV . Гумата промовира одлично во с�

Радар Аргонит RVX 1 235 / 65 R16 C 121 / 119 R Eoverviewdesignedigned за комерцијални апликации, argonite RVX1 е дизајн со пет ребра со

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Kumho Wintercraft SUV ICE WS31 P225 / 60 R18 104 T XLOVERVIEWTHE SUV ICE WITH WS31 е зимска гума што е дизајнирана за употреба на CUV и SUV и се к�

Национален Командоси HTS 235 / 45 R19 99 HHH Гума Поддржан од 65,000 милји ограничен производител гаранција...

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

Scroll