Ново
Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Пот Прилагодливи Капи За Врзување Капи За Капачиња За Чистење Турбан Шапка

Работно Капаче Со Копчиња И Лента За Пот Прилагодливи Капи За Врзување Капи За Капачиња За Чистење Турбан Шапка

Достапност: Залиха
DEN 3.33

Модна Бејзбол Капа/Работна Капа/Капа За Чистење/Турбан Капа/Капачиња За Буфант-изработени од врвна полиестерска ткаенина, дише, лесна и брза сува, со вградена абсорбента памучна лента, толку удобна за целодневно носење. Машина за перење на располагање. Нема да исчезнат и ќе се намалат по неколку пати миење.- работните капачиња се дизајнирани со копчиња од двете страни на главата за да ги постават ремените на капакот на лицето, да ја ублажат болката во увото, исто така вградена лента за потење преку челото, која може ефикасно да ја апсорбира потта за да ве одржува суви и свежи во текот на работното време.- овие капачиња за буфант доаѓаат со еластична лента и дизајн на вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината и одговара на големината на главата на повеќето луѓе без затегнатост, удобно за долго носење.- работните капачиња со копчиња се многу погодни за работа или убавина, чистење дома и други задачи што ви се потребни за одржување на стилот на косата за време на работата. Оваа работна капа може да дејствува како различни капи, како што се капа за готвач, санитарна капа, капа за убавина, итн.- Бејзбол капите доаѓаат во 2 пакувања, отпечатени со разни живописни дезени, што ја прави вашата работна капа нежен додаток и за вас.Тие се стилски и лесни за match.It може да се даде на вашето семејство/пријатели/колеги На Божиќ, Ноќта на Вештерките денот на Благодарноста.Содржина на пакетот : Работно Капаче со Копчиња и Лента за Пот x2 ® БЕЈЗБОЛ КАПА ШТО ДИШЕ : изработена од врвна полиестерска ткаенина, дише, лесна и брза сува, со вградена абсорбента памучна лента за пот, толку удобна за целодневно носење. Машина за перење на располагање. Нема да исчезнат и ќе се намалат по неколку пати миење. ●РАБОТНО КАПАЧЕ со КОПЧИЊА и ЛЕНТА за ПОТ : работните капачиња се дизајнирани со копчиња од двете страни на главата за да ги постават ремените на капакот на лицето, да ја ублажат болката во увото, исто така вградена лента за потење преку челото, што може ефикасно да ја апсорбира потта за да ве одржува суви и свежи во текот на работното време. ●ПРИЛАГОДЛИВИ БУФАНТНИ КАПИ : овие капачиња за буфант доаѓаат со еластична лента и дизајн на вратоврска, што е погодно за да ја прилагодите големината и оваа капа за медицинска сестра одговара на големината на главата на повеќето луѓе без затегнатост, удобна за долго носење. шапките за чистење доаѓаат во 2 пакувања, може да им се даде На вашето семејство/пријатели/колеги На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста.

Карактеристики

Производи во категоријата

Прелистајте го нашиот широк избор на кујнски производи дизајнирани имајќи го предвид квалитетот и сигу

Вилушките На Штедачите за Заптивки се издржлив и перат капак на вилушка што нема да влијае на амортизац�

Меки комплет торби : ќе добиете 2 парчиња крзнени чанти за жени во вашата избрана боја, а доволната колич�

✿ женски облик на боди бели облик боди бебе боди женски боди пакет женски боди вграден градник за жени м

New и зима нова тркалезна боја на вратот што одговара на трендот на личноста машки џемпер со пруги ...

Големина : С ЕУ : 34 БИСТА : 110см / 43.31" Ракав : 59см / 23.23" Рамо : 46см / 18.11" Должина : 85см / 33.46"Големина : М ЕУ : 36 БИСТ

Американскиот Ден Независноста Приврзок Декорација Соба Декорација Знаме Реквизити Приклучок Во Виси

Големина : С Половината : 6373см / 24,8028,74" колк : 7888см / 30,7134,65" Должина : 83см / 32,68" Големина : М Половината : 6777см /

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

Боја : бела, жолта, зелена, темно зелена, кафеава, светло црвена, Количина : 4 / 6 / 12 ПАРЧИЊА Материјал : пена

Стил : Моден Материјал : Памучно Потекло : Континентална Кинеска Сезона : Пролет И Есенски Опсег : 46ј,712ј,12+

Пикадинис Комбинезон За Жени Краток Ракав Лента Врвот И Широка Нога Долги Панталони Сетови Тренерка Сп�

Scroll