Ново
Почит на Денот на мртвите миризливи мириси, мириси, мириси, 2. мл

Почит на Денот на мртвите миризливи мириси, мириси, мириси, 2. мл

Достапност: Залиха
DEN 111.84

TBD почит на Денот на мртвите миризливи восок се топи, миризли, 2,5 мл (сорта со 5 пакувања) : Ден на миризба на мртвите 5 пакувања разновидни миризливи восочни топи има мешавина од 5 ограничени изданија на мртвите тематски восоци. Искусете го сензорното задоволство во удобноста на вашиот дом. Миризливите восочни топи на миризли на миризли се за употреба во електричен восок потопло и ослободуваат смирувачки многу миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопол. (Восок потопло продаден одделно) Марипоза Монарка (монарх пеперутка) x1. La ofrenda (понуда) x1. Ла Катрина (дама на мртвите) x1. Ел Алебрије (Алебрије) x1. Калавера де Азукар (шеќер череп) x1. Упатства : Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. По топењето, восокот може да се чува во контејнер за повторна употреба. За отстранување на восок, исклучете ги потопло и ставете 2 памучни топки по коцка во садот за да се апсорбира. Оставете да се излади да се допре, исфрли памучни топки и да се избрише чисти. Состојки : Восок, мирис не се дофат на деца и миленичиња кои предупредуваат : За употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подобри домови и градини 2,5 мл Слатка портокалова и бор миризливи восоци, 4пакувања : Подобри домови и гр�

Восоците на восокот на есенцијално масло имаат 100% чисти есенцијални масла нанесени со восок за да созда

Подобри домови и градини 2,5 мл vestетва на јаболка со миризливи миризливи восоци, 4пакувања : Подобри домов

Белешките од курва брусница ја надминуваат оваа прекрасно овошна мешавина од сочни слатки сливи кои шт�

Белешка За мирис : гала јаболко, јагода, шеќер од ананасмида : шеќер од малина дното : кремаста карамела, г

Scentsationals 2,5 мл Без место како домашно миризливо восочно топи е мешавина од ароматични ноти на светло црве

Миризба со миризливи мириси од 2,5 мл, миризливи миризливи восок, се карактеризираат со црвен грејпфрут о

Наполнете ја вашата соба со пријатна арома со подобри домови и градини чисто тропско сонце миризливо во

Подобри домови и градини од 2,5 мл, исушени восочни миризливи восоци, 4пакувања : Подобри домови и градини

Донесете ги затоплувањето и утешното мириси на пад во вашиот дом со подобри домови и восочни дув во есен

Мириси 2.5 Мл Мир И Љубов Миризливи Восок Топи, 4Пакет : Мириси 2.5 Мл Мир И Љубов Миризливи Восок топи карак�

Подобри домови и градини 3,5 мл солен кокос и махагони Премиум миризлива восок се топи има дрвена мешавин

Мирис Note Stop : Слатка, ванила, крем за крем : Buttercream, ванила грав : слатка, шеќерна трска Подобри домови и гра

Овој восок ослободува смирувачки, миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето Вклучува различни мири

Подобри домови и градини 2,5 мл банана од тиква од тиква миризлива восок, топи од 4пакети и градини 2,5 мл Ба

2,5 мл Класичен мирис Восок се топи, цимет стапчиња за класичен мирис на восок од затоплувачи на свеќи итн

Better Homes & Gardens 2.5 oz Pumpkin Butter Cookies Scented Wax Melts, 4Pack Better Homes & Gardens 2.5 oz Pumpkin Butter Cookies Scented Wax Melts are a delectable harvest pumpkin medley i

Потоп за потопување на мириси за осветлување, фарма куќа со ванила цимет и шеќерен цитрус додаваат топо�

Јенки Свеќа Восок Топи создадете го тоа правилно, релаксирачко чувство на дом за вас и за оние што ги сак

Мистични миризливи миризливи миризливи миризливи миризливи миризливи миризли, миризливи миризливи ми�

Scroll