Ново
Меки стари од елени се застојани за машки мокасин мокасин

Меки стари од елени се застојани за машки мокасин мокасин

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Меките стапчиња од страна на елените се застојани за машка Globetrotter Moccasin, се одликува со мек микро -велур горниот дел што е зашиена во стилска силуета што ќе ве однесе од спалната соба до поштенското сандаче, училницата, па дури и кафуле. Внатрешен лизгач на отворено. Лесен. Поставена обвивка за стрижење. Перница на потпетици. Затворен назад. Широки големини на располагање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Со Supersoft Sherpa Footbeds, нашите испробани и вистинска мемориска пена табани и иновативни дизајни за адаптирањ�

Лизгајте се во удобност со падините на падините мокасин Одликувајќи се со мека ласкава крзно од крзно и

Лизгајте се во удобност со падините на падините мокасин Одликувајќи се со мека ласкава крзно од крзно и

Вратете се во класичните и удобни машки влечки за мазги Совршен за извршување брзи задачи или шетање на

Најпродаваната влечка на еленските Елени, Нордиската ќе ве стопли и пријатна во текот на целата година..

Со пар издржливи внатрешни / надворешни надворешни страни, можете да го решите вашиот ден удобно, без ра�

Поместоки со змеј топка z Запушените го ослободуваат вашиот стил и ги претставуваат воините на Гоку и З �

Влезете во оваа влечка за мокасин Georgeорџ Сјед Мокасин за мажи кога сакате да избегате од денот или да се

Чувајте ги нозете топли и пријатни во текот на целата година со овие потписи од Levi Strauss & Co Машки влечки и�

Еленските Елени најдобро продавани влечки, Нордискиот ќе ве стопли и пријатно во текот на целата година

Scroll