Ново
Време и време женски пакувани визири, 2-пакувања

Време и време женски пакувани визири, 2-пакувања

Достапност: Залиха
DEN 3.00

Две слатки капи за двојно забавата - да! Овој дво-пакет на стакло од време и TRU се лесни и погодни за мешање и совпаѓање со вашите омилени облеки. Совршено за денови исполнети со сонце, активности за викенд и дестинации за одмор. Овие капи на визии се лесни за пакување и остануваат на дофат кога сте во движење и сонцето eksирка. Не заборавајте : добивате две! Исклучиво на. Материјал : 80% хартија/20% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 капи. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : Пакуван дизајн. Womenенски спакувани визири од време и Tru.

Карактеристики

Производи во категоријата

Останете заштитени додека уживате да поминувате време на отворено со оваа женска основна капа за визир

Scroll