Ново
Неутип црно модерно огледало на подот

Неутип црно модерно огледало на подот

Достапност: Залиха
DEN 2.00

Неотипи целото огледало на телото е направено од алуминиумска легура, која е издржлива и има сјаен изглед. Рамката на огледало со целосна должина е многу тенка, широка само 0,35 "на предната страна. Огледалото со целосна должина користи слики со висока дефиниција за вистински да го врати и одразува реалниот свет. Големата целосна големина го прави ова подот огледало совршено за облекување, обезбедувајќи ги сите Гледање на агли во едно. Ова големо огледало ќе ја освежи вашата соблекувална, спална соба или каде и да треба да бидете! Задниот дел од огледалото со целосна должина е опремен со куки и може да се обеси на wallидот вертикално или хоризонтално како огледало поставено со wallид . Сите комплети за инсталација се вклучени во пакетот. Подното огледало може да се користи како посно огледало. Големина на огледалото : должина : 71 ", ширина : 28". Совршена големина за да го поставите во спални соби, бањи, дневни простории и влезови. Исклучителна изработка : Целосното огледало на телото е изработено од висококвалитетна рамка за алуминиумска легура, која е издржлива и има сјаен изглед. Страните на подот огледало се мазни. Додадовме мембрана што е докажана со експлозија за да спречи огледалото да биде Скршени и боли луѓе. Ние користиме повеќе материјали за пакување за да го спакуваме огледалото на подот за да го заштити огледалото . Лесно за инсталирање : Подното огледало е лесен за инсталирање, ние прикачивме прирачник за инсталација во полето и можете лесно да го инсталирате според до упатствата за инсталација . HD Imaging : Стаклото на огледалото на подот е со висока дефиниција и е јасно со голема рефлексивна вредност без нарушување. Огледалото со целосна должина користи слики со висока дефиниција за вистински да го врати и одрази реалниот свет. Висока стакло за транспарентност и квалитетна сребрена обвивка исто така ќе ви даде добра слика на врвот. Дизајнирано со едноставност и прецизност, рамка за правоаголник, чиста и елегантна површина, естетски стајлинг, со тесна рамка за црна легура, совршена и за гроздобер и модерни средини на стил . Ментали за поставување на повеќекратни поставки : Подното огледало може да се потпре на theидот на кое било место. Огледалото со целосна должина може да се обеси на wallидот хоризонтално или вертикално како огледало поставено со wallид.

Карактеристики

Производи во категоријата

Огледалата се едно од најпресформативните парчиња за украси за дома во кои можете да инвестиратеособен

Размислете за омилените спомени на вашиот тим со ова официјално лиценцирано огледало на логото...

Барате осветлувачко решение за вашата бања, спална соба или соблекувална? Ажурирајте го изгледот на про

Направете вашата соба да се чувствува пожива со додавање На Огледалото На Царскиот Ѕид 15.875 х 51.875 инчи д�

Наполнете го вашиот дом со традиционална елеганција со закачување на гламурозното огледало Грамера бе�

Погледнете брзо пред да излезете од вратата со 15 "x 55 " модерен црн метал врамен овален огледало со целосн

Главникот 22 INX30 IN Заоблен раб Правоаголен црно огледало на wallидот е огледало на wallид со правоаголна форм

Дали сте fanубител на безвременството на дизајнот на фармата? Тогаш огледалото на wallидот Кејтс е одличен

Во индустрија која видела многу малку иновации во годините, Дизајнарт гордо ви ја носи нашата ексклузив

Обива скоро секој wallиден простор со главните ретровизори на барокниот wallид на Фиренца, сет на 3...

Огледалата се неопходни парчиња за додавање на веќе опремени простори или простори кои се подложени на

Завршете ја вашата дневна соба за индустриска куќа или ходникот со ова огледало инспирирано од прозоре�

Новограцот 12 "x 58 " црно wallидно огледало со мрежна рамка е уникатен додаток на вашиот стилски дом...

Дали сте страствен lубител на мачки? Тогаш нашето огледало на wallидот е совршено за вас...

LED Огледало со копчиња на Допир контрола,АНТИМагла ПРЕДВОДЕНА Бања Суета Mirrocertification : ETLUL сертифициран SMD

Neu Type was adhered to the concept of providing customers with highquality products and firstclass services since it's founded,listening to customers' needs, constantly polishing and innova

Pexfix 30 во х 30 во Ѕидните Огледала се рачно изработени со грижа и внимание на деталите и дизајнот Ние корис

Scroll